Розробка уроку з англійської мови для учнів 4 класів за підручником О.Д.Карпюк
Тема: Чим ти зараз займаєшся?
Мета: Освітня:Повторити ЛО та активізувати знання учнів по темі «Дозвілля та відпочинок». Тренувати у вживанні Present Continuous Tense (стверджувальні, заперечні та спеціальні питання).
Розвиваюча: Вдосконалювати компетенції читання, аудіювання, усного діалогічного мовлення. Розвивати зорову, слухову пам’ять, увагу, уяву, вчити працювати в парі. Виховна: Виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, інтерес до вивчення предмету.
Тип: Узагальнення та систематизація знань, умінь та навичок.
Обладнання: Схеми речень в Present Continuous Tense, малюнки, м’яч, мобільні телефони.
Хід уроку.
І. Організація класу. (5хв.)
1. Привітання. Мовна зарядка.
T: Good morning, pupils!
Ps: Good morning, teacher.
T: I am fine today. How are you today?
P1 → P2 → P3 → P4
T:- What season is it?
T:- What month is it?
T:- What day of the week is it today? Look at the window!
T:- What is the weather like today?
T:- Is it raining? Is it snowing?
T:- Is the sun shining? Is the wind blowing?
T:- What lesson are you having now?
T:- What are you doing now? Are you dancing? Are you sleeping? Are you sitting? Are you speaking English?
2. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів.
T:- The theme of our lesson is “What are you doing now?”
I want you to: - practice English
- improve your grammar
- have fun, of course
3. Фонетична зарядка.
a) Read and share.
[-ing] playingdancingsingingreadingwatchingjumpingskippingrunningswimming
T:Repeat after me all together.
Робота в парах.
b) Make up the verb ending with –ing
(Using a ball) T → Ps
c) Catch the verb with double consonant
Cooking, skipping, dancing, drawing, swimming, flying, sitting, playing, singing, reading, watching, jumping, running, going, doing, writing, getting, making, cleaning.
ІІ. Основна частина. (25 хв.)
1. Актуалізація опорних знань.
(Повторення форм дієслова to be)
Якщо я готую джем,
Перед cooking ставлю am.
Якщо мама варить рис,
Перед cooking ставлю is.
Якщо ти, чи ви, чи ми,
Чи які-небудь вони,
Всі готують на свята,
Перед cooking ставлю are.
2. Робота по темі. Повторення граматичного матеріалу.
(Стверджувальні та заперечні речення).
a) Робота з картками. Writing.
Картка для самостійноï роботи.
Find a mistake. Correct the mistake. 1. I reading a book now. (am) 2. Nick is ride a bike now. (riding) 3. Tom and Bill is watching TV now. (are) 4. Ann am skipping now. (is) 5. Boys are play football now. (playing)
|
Фізкультхвилинка. Song “I am singing…”
b) Робота з малюнками.
Mike John Kate Bill and Ann
T: Answer my questions:
- Are Bill and Ann playing tennis/football/chess?
- Is Kate reading books/listening to music/riding a bike?
- Is John doing his homework? Is he watching a cartoon?
- Is Mike running?/ riding a bike?
c) Mime game.
Guess. What are they doing?
( Ps show some actions)
1) to cook
2) to skip
3) to play chess
Class: - Are you …. V –ing?
d) Memory game.(Картки з малюнками закриті.Учні по пам'яті згадують)
- What is Mike doing? John/Kate doing?
- What are Ann and Bill doing?
e) Розповідь діалогу учнями в ролях.
(Оцінювання).
ІІІ. Заключна частина.(5хв.)
Підведення підсумків.
Now, look at the blackboard, please.
- Did you practice English?
- Did you improve your grammar?
-Did you have fun?
T: - The lesson is over. Good bye, pupils. You may be free.
Ps: - Good bye, teacher.
Навчально-виховний комплекс
«Дошкільний заклад-ЗОШ№2 І-ІІІст.»
Показовий урок з англійської мови в 4 класі на тему:
«Чим ти зараз займаєшся?»
Вчитель: Ковтун О.С.
м.Нова Каховка
2018р.