План-конспект уроку з англійської мови 5 клас
Тема: «Їжа та напої».
Підтема: «Продукти харчування. Напої ».
Мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, розвивати навички усного мовлення, розвивати навички читання, письма, повторити вживання злічуваних та незлічуваних іменників, конструкції there is/there are
Розвивати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови, розширити кругозір учнів.
Обладнання: проектор,ноутбук, презентація з назвами продуктів харчування, картки з QR-кодом( текст для читання), зошити ,словники , роздатковий матеріал, тематичні картки «Їжа».
Очікуванні результати: наприкінці уроку учні володітимуть новою лексикою за темою, висловлюватимуть свої уподобання щодо продуктів харчування та напоїв.
Хід уроку
1.Оргмомент.Привітання (пісня “ Hello, how are you?”)
2.Введення в іншомовну атмосферу.
What day is it today?
What season is it now?
What month is it now?
What autumn (spring ,summer ,winter)months do you know?
What is the weather like today?
What colour is the sky?
Is it warm or cold?
Is it raining(snowing,hot)now?
3.Фонетичназарядка.
I eat apples-
crunch, crunch, crunch
I eat sandwiches-
munch, munch, munch
I eat lollipops-
lick, lick, lick
But I eat ice cream
quick, quick, quick!
4.Основна частина уроку.
Повідомлення теми та мети уроку.
Look at the pictures on the blackboard and try to guess the topic of the lesson. Use the first letters of the words.
Fish Onion Omlette Desert
Today we start the new topic. I am sure you will like it. We shall speak about food and drinks.
Ознайомлення з новими лексичними одиницями (учні дивляться презентацію з назвами продуктів та напоїв ;учні повторюють за вчителем нові лексичні одиниці, а потім декілька учнів самостійно промовляють їх; незнайомі слова записують в словник)
Відпрацювання нової лексики (учні отримують картки з завданням(вчитель пояснює завдання)
Розвиток навичок усного мовлення.
Work in pairs. Tell each other which food you like/do not like Use the following phrases:
I like…
I do not like… .
Фізкультхвилинка ( пісня ‘If You’re Happy’ https://cambridge.ua/blog/top-10-detskih-pesenok-na-anglijskom)
Розвиток навичок читання.( з використанням QR-кода)
What is your favourite food? Some people like pizza. Some people like ice-cream. Not many would say cabbage is their favourite food.
But you cannot eat only pizza and ice-cream all the time. You also need fruits, vegetables, and other kinds of food. Water is also very important for your body.
You need all kinds of food to keep your body strong and healthy. Nutritionists (scientists who study food and nutrition) say you should eat grains, such as bread, pasta, cereal. You should eat meat, fish and beans. You should eat meat eggs, milk, cheese and other dairy products. They also say you need to eat plenty of fruit, vegetables every day. But you should not eat too much food with lots of fat and sugar.
Перевірка розуміння прочитаного.
Say if the statements are true or false.
1.The text describes the right food to eat.
2. Everybody likes pizza.
3. To be healthy you should eat only fruit and vegetables.
4. To be healthy we need different kinds of food.
5. Scientists who study food and nutrition are called nutritions.
6. Eating food with lots of fat and sugar is not bad for ones health.
7. Milk and cheese are dairy products.
Розвиток навичок письма. Повторення вживання злічуваних та незлічуваних іменників.
Read and complete the sentences with much, many, a lot of/ lots of.
5. Підведення підсумків уроку. Бесіда.
Homework.
Write what you usually have for your breakfast, dinner, supper. Repeat words in vocabulary.
Орієнтовна схема аналізу плану уроку
Учитель Горелова Надія Володимирівна |
Дата 03.11.2020 |
Навчальний заклад Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів |
Клас 5 |
Тема уроку «Продукти харчування. Напої» |
Аспект плану уроку |
|
Коментар |
Тема уроку |
||
|
|
Тема уроку відповідає навчальній програмі та календарно-тематичному плануванню для 5 класу. |
|
|
|
Цілі уроку |
||
|
|
Цілі уроку тісно пов'язані з темою та відповідають потребам учнів. Головною метою уроку є здатність учнів використовувати нові знання в спілкуванні іноземною мовою. |
|
|
|
|
|
|
Очікувані результати учіння |
||
|
|
Очікуванні результати відповідають потребам учнів та є цілком досяжними для учнів цього класу. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Засоби навчання |
||
|
|
При проведенні уроку були використані :тематичні картки,картки з завданнями,відео та відеопрезентація |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розподіл часу |
||
|
|
|
|
|
|
Взаємодія |
||
|
|
На уроці були використані такі форми роботи : парна та індивідуальна. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Предметні знання та уміння |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Життєві уміння |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Діти працювали в парах та розповідали один одному про свої уподобання в їжі та напоях. |
|
|
На уроці діти працювали з QR-кодом |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розуміння учнів |
||
|
|
Завдання були підібрані як з разрахувнням здібностей учнів,так і їх можливістю сприйняття нового навчального матеріалу. |
|
|
|
|
|
|
Види роботи |
||
|
|
Завдання взаємопов’язані та відповідають цілям, допомогають реалізувати очікуванні результати наприкінці уроку.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Передбачувані труднощі
|
|
Читанні та розумінні тексту, тому що деякі учні мають труднощі саме з цим видом діяльності. |
Оцінювання та зворотній зв'язок |
||
|
|
Наприкінці уроку учні (=80%) володіли новою лексикою, вміли використовувати її в розмові. Це було виявлено під час бесіди при підведені підсумків уроку. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання |
||
|
|
Домашнє завдання було націлене на закріплення нової лексики та вміння використовувати її.
|
|
|
|
|
|