План-конспект уроку англійської мови у 2 класі
Тема: Кольори. Мій улюблений колір.
Мета:
Обладнання: картки з літерами, аудіо запис, вірш з ілюстраціями,кольорові картки, олівці, квіти, кульки, малюнок дляемоційного настрою.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
І. Організаційний момент.
1. Привітання.
2. Розминка
What is your name?
What is your surname?
How old are you?
Where do you live?
3. Тренінг.
Ми вивчимо нові слова, ми їх запам’ятаємо і будемо використовувати у власному мовленні.
4.Емоційний настрій.
Учні виходять до дошки і малюють свій настрій.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
2. Перевірка домашнього завдання. «Чарівний мішок»
(учні по черзі дістають із «Чарівного мішечка» шкільне приладдя і називають їх).
ІІІ. Повідомлення теми й мети уроку.
1. Очікувані результати:
Чого навчить мене цей урок? Що я дізнаюся нового? Що я буду вміти?
ІV. Основний зміст уроку.
1. Слово вчителя.
Як добре, що у нас сьогодні урок. Адже тільки ви зможете мені допомогти в цій непростій ситуації. Справа в тому, що я прокинувшись сьогодні, не знайшла своїх фарб – їх напевне викрали. Залишили тільки якийсь запис. Давайте разом послухаємо його.
2. Розігрування діалогу.
У дворі у нас хлопчина
теревенив без упину
-В мене є велосипед,
він червоний, просто red.
Ще є вдома клоун Джек
він чорнявий, тобто black.
І багато є мишей
їхній колір сірий — grey.
Іграшковий є дельфін
він у нас зелений — green
жовта- yellow є машинка
і біленька - white сніжинка.
Pink- рожеве кошеня
і малесеньке щеня.
brown в мене оченята-
карі, бо я вдався в тата.-
Так з собою говорив
чи то кольори учив?
Хлопчик просто молодець
і англійської знавець.
3. Слово вчителя. Робота з картками. Працюємо за ланцюжком. Я показую кольорову картку, ви називаєте колір потім з’єднуєте їх на дошці.
4. Презентація нового лексичного матеріалу.
Читання та пояснення кольорів .(роздатковий матеріал)
I have a pen. It is black. I have a pencil. It is red. I have a rule. It is green. I have a copy-book. It is blue.
Фізкультхвилинка.
5. Діти розповідають вірш про кольори.
Щоб навчитись малювати,
Треба кожний колір знати.
Green-зелений,як травичка,
Blue-блакитний,як воичка,
Yellow-жовтий,як курчатко,
Grey-як сіре мишенятко,
Pink-рожевий,наче ружа,
Black-це чорний,як калюжа,
Red-червоний,наче мак,
Purple-схожий на буряк,
White-це білий,білий сніг,
Що на землю м’яко ліг.
6. Гра «Кубик»
7. Гра «Корзина» (збери урожай фруктів та назви їх кольори)
8.Слово вчителя. Я гадаю, що ви готові відправитися в країну Colours.
9.Робота з картками. Працюємо за ланцюжком. Я показую кольорову картку, ви називаєте колір, а потім з’єднуєте їх на дошці.
10.Робота в парах.
Розкажіть один одному який колір вам подобається.
ІV.Закріплення вивченого матеріалу.
1. Я вам дарую кульки. До речі, як англійською мовою буде слово «кулька»?Скажіть, якого кольору вам дісталася кулька і як ви ставитеся до цього кольору?My balloon is red/ I like red/
V. Підсумок уроку.
1. Слово вчителя.
Ми виконали всі завдання. Гляньте, мої фарби з’явились. Назвіть їх будь ласка. Молодці, ви допомогли мені повернути мої фарби і перемогти чорного чоловіка. Ви повернули у наш світ кольори.
1. Очікувані результати.
Що вивчили нове? Яку роботу сподобалося найбільше виконувати? Чи справдилися ваші очікування?
2. Емоційний настрій.
3. Оцінювання.