Тема: Розпорядок дня. Годинник.
Мета:
-
ознайомити з новим граматичним і лексичним матеріалом за підтемою «Розпорядок дня», практикувати мовні засоби за підтемою «Розпорядок дня», формування навичок вживання нових лексичних одиниць in the morning, in the afternoon, in the evening, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення;
-
розвивати різні типи пам’яті — слухову, зорову, увагу, уяву, логічно висловлювати думку;
-
розвивати кмітливість, логічне мислення, мовленнєву реакцію;
-
виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання: підручник, робочий зошит, ручка, ТЗН, картки за підтемою «Розпорядок дня», плакат «Present Simple».
Хід уроку
-
Вступна частина.
-
Привітання: Good morning, children!
-
Good morning, teacher!
-
Фонетична зарядка.
-
Let’s read the poem “Good morning”.
Good morning, good morning,
Good morning to you.
Good morning, good morning,
I’m glad to see you.
-
Мовленнєва зарядка:
-
How are you? (I am fine/good/bad)
-
What is the weather today? What else?
-
What day is it today?
-
What was the home task for today?
-
Основна частина уроку.
-
Перевірка домашнього завдання: you must write the interview (зачитує 3-5 учнів, виставляю оцінки)
Look at the blackboard and answer the question.
-
What are their favourite game?
Their favourite game is tennis/football/chess/basketball/computer gamas.
-
Подача нового матеріалу:
3
Я
1 000 000
8
Three
I
Million
Eight
-
Look at the first letters and make up a word.
-
Today, we will be speak about the time of day.
Morning
Afternoon
Evening
-
Робота з таблицею, пояснення матеріалу (p.39 “Remember” PB)
a.m.-використовується «до полудня»;
p.m.-«після полудня».
-
Тренування в мовленні.
-
«Intellectual workout» («Інтелектуальна розминка»)
-
What is your favorite part of the day?
-
When do you watch cartoons/listen to music?
-
When do you usually do your homework (morning/afternoon/evening)?
-
When do you have dinner/play games?
-
When do you go to bed?
-
Фізкультхвилинка (відеоматеріал)
-
It is time to have rest. Stand up, watch to video.
-
Аудіювання: p.39 ex.2 (робота з підручником)
-
Використання граматичного матеріалу Present Simple.
Now, it is time to learn to practice our grammar.
Repeat after me and remember:
always often usually never sometimes
-
Систематизація вивченого матеріалу
-
And now, doing exercise 3 р.41. Complete the sentences about yourself use the words from the blackboard.
-
Англійська в грі. Гра «Action Game».
a
|
o
|
f
|
t
|
e
|
n
|
e
|
w
|
s
|
k
|
m
|
o
|
r
|
n
|
i
|
n
|
g
|
s
|
f
|
a
|
l
|
w
|
a
|
y
|
s
|
c
|
s
|
a
|
f
|
t
|
e
|
r
|
n
|
o
|
o
|
n
|
l
|
u
|
s
|
u
|
a
|
l
|
l
|
y
|
L
|
j
|
e
|
v
|
e
|
n
|
i
|
n
|
g
|
k
|
-
To find the words, which we learnt today.
-
Complete:
I get up in the morning
I have breakfast in the morning
I go to school in the morning
I have dinner in the afternoon
I have supper in the evening
I go to bed in the evening
-
Заключна частина.
-
Listen and sing the rap (p. 43, ex. 6 - PB)
The song about the time and weekends. Sing the song chorally.
-
Подача домашнього завдання: Ex.6 p.43 (PB) – читати, співати; p.15 ex. 1 (WB)
-
Оцінювання.
Everything has its own time, and everything is beautiful in its
(Все має свій час, і все прекрасне)