Урок з теми "Кімнати дітей"

Про матеріал
Урок англійської мови з теми «Кімнати дітей» включає аудіювання тексту, повторення вивчених лексичних одиниць та пояснення утворення вищого ступеню порівняння односкладних прикметників
Перегляд файлу

 

 

Тема уроку «Кімнати дітей»

 

Цілі уроку: удосконалювати навички сприймання тексту про кімнати дітей на слух, навчити створювати вищий ступень порівняння односкладних прикметників; розвивати мовну здогадку і мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість в отриманні знань.

 

Тип уроку: урок формування вмінь та навичок.

 

Обладнання: підручник, аудіозапис, відео руханки, роздруковані завдання, картки з теми.

 

Хід уроку

  1. Орг. момент.

 

  1. Перевірка домашнього завдання. Читання тексту за впр.4, с. 37. Учні читають речення по черзі.

 

 

  1. Оголошення цілей та завдань уроку.

 

  1. Warm-Up. Робота з картками з теми «Меблі».

 

 

  1. Усні відповіді на запитання, с. 38.

 

 

 

  1. Аудіювання. Впр. 1, с. 38.

Pre-Listening:

А) запис назв меблів на дошці (“Running Dictation”).

Desk

Wardrobe

Bookcase

Sofa

Curtains

Bed

bunk beds

 

Б) Вчитель на дошці прикріплює наступні слова для аудіювання. Діти перекладають слова.

tidy

untidy

on the left

on the right

baby dolls

poster

in the corner

in the middle

 

Listening:

 Сприймання тексту на слух, виконання завдань. Учні двічі прослуховують текст.

 

Checking-Up:

Перевірка завдань. Читання слів, які записали в речення.

 

  1. Руханка “Action Song”.

 

 

 

 

  1. Вищий ступень порівняння односкладних прикметників

А). Опрацювання таблиці на с. 39. Діти читають слова та роблять висновок про утворення вищого ступеню порівняння односкладних прикметників.

 

         Б) Усне виконання впр. 4, с. 39.

 

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, 4 клас, Розробки уроків
НУШ
Інкл
Додано
10 лютого
Переглядів
72
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку