Подана презентація є мультимедійним супроводом до усного журналу за темою."Правила дорожні завжди пам'ятай, за сигналами світлофора та регулювальника уважно спостерігай!"
Усний журнал. Правила дорожні завжди пам'ятай, за сигналами світлофора та регулювальника уважно спостерігай!Підготувала вчитель: Хорольська Л. В.
Номер слайду 2
І-А СТОРІНКА"ТВОЇ ПОМІЧНИКИ НА ДОРОЗІ"
Номер слайду 3
Практична робота в парах. План1. Що заважало дітям дотримуватися правил дорожнього руху?2. Які правила дорожнього руху вони порушили?3. До яких наслідків це призвело?4. Що ви можете їм порадити?
ІІ- СТОРІНКА «ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ПРИГАДАЙ І ЗАВЖДИ ЇХ ПАМ'ЯТАЙ!»
Номер слайду 6
Робота в групах Виконання тестів «Я – пішохід», «Я – пасажир», «Я – велосипедист».
Номер слайду 7
Номер слайду 8
ІІІ- А СТОРІНКА «В ГОСТЯХ У СВІТЛОФОРА»
Номер слайду 9
Відгадай. Як переходиш вулицю, на розі зупинись.І перш за все уважно на мене подивись. Я шлях вкажу надійний, де небезпек нема. Трикольорове око я маю недарма.
Номер слайду 10
Назва світлофора походить від двох слів: несе. Отже, в перекладі це слово означає: той, що несе світло. нашого слова “світло” і грецького “форос“ – той, що
Номер слайду 11
Різновиди світлофорів та їх ризначення. Сучасний світлофор, який розміщується майже на кожному перехресті, має три ліхтарики. Вони спалахують по черзі: червоний, жовтий, зелений..
Номер слайду 12
Спеціальний світлофор для регулювання руху трамваїв.
Номер слайду 13
Є світлофори, що мають чотири ліхтарі: три, як у звичайних світлофорів, і один менший з зеленою стрілкою. Якщо загоряється така стрілка – транспорт може рухатися у напрямку, який вона показує.
Номер слайду 14
Світлофори для регулювання руху через залізничний переїзд.
Номер слайду 15
Світлофор для позначення нерегульованих перехресть і пішохідних переходів.
Номер слайду 16
Світлофор для пішоходів. Зелений колір дозволяє йти, червоний – забороняє.