Клас 1
Розділ. У школі (At school)
Тип уроку: узагальнення та систематизація знань.
Форма організації: урок-аукціон.
Вивчення іноземних мов у 2019-2020 навчальному році у 1 класі здійснюється за новим Державним стандартом початкової освіти, затвердженого постановою КМУ від 21 лютого 2018 року № 87 та Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко.
Підручник: Англійська мова. English. 1 клас. Підручник для 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів / Г.К. Мітчелл.- К.: Видавництво «Лінгвіст», 2018. – 128 с.
Тема: Узагальнення знань з теми «School. Школа.»
Мета: формування мовленнєвих компетентностей: повторитита закріпити використовування у власному мовленні лексичних одиниць з тими «School»,реагувати на питання “What is this?”, “What color is this?”, побудова речень з конструкцією «It is a …»; формулювання загальномомленнєвих компетентностей: вчити реагувати на команди вчителя, ситуативно-діалогічне мовлення учнів;
формування загальнокультурних компетентностей: вчити поважати один одного, формувати вміння оцінювати себе самостійно, розвивати інтерес до вивчення іноземної мови, розширювати кругозір.
Обладнання: тематичні ілюстрації, відеозапис пісень, фізкультхвилинки, лего-дупло, лоти для аукціону, смайлики, дерево-самооцінки, лоти.
Перебіг уроку
І. Оргмомент. Введення в іншомовне середовище (1 хв.)
T.: Good morning, children!
P-s: Good morning, teacher!
T.: How are you?
P-s: I’m fine, thank you.
T.: How are you, teacher?
P-s:I’m, thank you.
T.: I’m glad to see you!
P.:I’m glad to see you too
Teacher: Smile each other, clap your hands. Thank you, sit down.
II.Оголошення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності (2 хв.)
T: Today we’ll have very interesting lesson – an auction-lesson!
Auction - аукціон
Хто знає, що таке аукціон? Це захід на якому розпродують лоти (певні товари), але продають тому, хто запропонує більшу суму. Сьогодні ми пригадаємо все, що ми знаємо з теми School, а за свої знання ви отримуватимете Smiles (смайлики). В кінці уроку ви зможете за зароблені смайлики купити собі щось із запропонованих товарів.
IІІ. Систематизація та закріплення знань.
T.: Let’s remind the colors. Take your blocks and name the colors.
Вчитель називає колір – діти мовчки піднімають відповідний кубик.
T.: Я таємно будую башту, називаю послідовно використаних мною колір кубика. В результаті у нас з вами має вийти однакова башта. Всі, хто не помилився – отримає смайлик.
T.: Who wants to be a teacher? (один учень будує вежу і називає кольори, інші діти повинні за ним повторити.)
T.:Well done!
1.2. Визначеня кольорів вогню (3 хв.)
T.: What color is this?
P-s.: It is yellow.
T.: Build the tower «The Fire».
Фізкультхвилинка - Clap your hands!
https://www.youtube.com/watch?v=W-hevnXFSUQ
Вчитель називає шкільне приладдя, а учні піднімають, той чи інший предмет.
3.2. Розрізнення «What is this?» (2 хв)
Перегляд Мультфільму-пісні.
What-s This- - Learning Songs - Conversation 1 - Little Fox - Animated Songs for Kids
https://www.youtube.com/watch?v=qCduGCaShug
Прикриті смайликами малюнки, діти повинні відгадати предмет і дати відповідь на запитання.
|
|
|
|
|
|
T.: What is this?
P.: It is a bag (a computer, a book, a desk, a pencil, a ruler)
3.3. Складання портфеля (1 хв.)
T.: Choose school things in your bag.
P.: Apple, ruler, computer, rubber, pencil box, book, pen
3.3. Фізкультхвилинка. Game “The most attentive pupil”(1 хв.)
Вчитель дає команди, хто не уважний виходить з гри.
Standup!
Go!
Fly!
Run!
Stop!
Swim!
Clapyourhands!
Sitdown!
ІV. Підведення підсумку
Пригадування значення смайликів
|
Мені все вдалося. Я добре розібрався / розібрадася у темі. |
|
Були певні труднощі. Залишилися питання. |
|
Було складно, погано розібрався/ розібралася. Є над чим працювати. |
T.: The lesson is over. Good buy!