Відкрите заняття із самопідготовки у 3 класі.

Про матеріал
Створити сприятливі умови для самостійної роботи учнів. Привчати дітей до певного порядку виконання завдань, залежно від предмету і змісту навчального матеріалу. Прищеплювати дітям уміння і навички до самостійної роботи перевірки завдань. Срияти розвитку творчої ініціативи та кмітливості. Виховувати взаємоповагу між дітьми та охайність у виконанні завдань.
Перегляд файлу

Відкрите заняття із самопідготовки у 3 класі.

Мета: Створити сприятливі умови для самостійної роботи учнів. Привчати дітей до певного порядку виконання завдань, залежно від предмету і змісту навчального матеріалу.  Прищеплювати  дітям уміння і навички до самостійної роботи перевірки завдань. Срияти розвитку творчої ініціативи та кмітливості. Виховувати взаємоповагу  між дітьми та охайність у виконанні завдань.

Обладнання : ручки, зошити, підручники, смайлики.                                                                

Хід заняття

Організація учнів до роботи

Девіз самопідготовки:

Не просто слухати а чути,

Не просто дивитись, а бачити

Не просто відповідати, а міркувати

Дружно і плідно працювати.

1. Створення доброзичливого настрою у класі

Ми розпочнемо самопідготовку для того, щоб вона пройшла результативно та ефективно, давайте налаштуємось на позитивний настрій. А як саме? Вірно , з посмішкою. Посміхнулись до сусіда по парті, обмінялись посмішкою.  Посміхніться мені, а я вам.

2. Перевірте, чи все необхідне для заняття ви підготували.

Діти давайте повторимо основні правила самопідготовки:

1) Сядь рівно, уважно подивися, чи все готове до заняття;

2) Коли розпочнеш роботу, не поспішай, завдання роби уважно. Письмову роботу виконуй охайно;

3) Коли працюєш не відволікайся. Коли щось не зможеш виконати не хвилюйся. Звернись до вихователя;

4)Коли виконав всі завдання, впорядкуй своє робоче місце.

Основна частина

Інструктаж по виконанню домашнього завдання, дозування часу.

Сьогодні вам були задані домашні завдання з таких предметів: математика, Я досліджую світ,  англійська мова, та читання.

І от я вам пропоную розпочати зі складнішого - з математики.

Математика                       

Насамперед давайте пригадаємо таблицю множення.

(Математичний диктант на картках).

А тепер відкриваємо зошити, записуємо дату, домашнє завдання. Відкриваємо підручник на сторінці 20 і розглядаємо рівняння. Запитуємо, що кому не зрозуміло.

x* 5 =15+5                           X:4= 36:6                         X+ 7*2=26                  

x* 5 =20                                X:4= 6                              X+ 14=26

x= 20 :5                                 X=6*4                              X=26-14

x=4                                         X=24                                X= 12

4*5=20                                   24:4=6                           12+14=26

Після того, як зробили рівняння , виконуємо задачу. Спочатку читаємо умову, та записуємо скорочений запис на дошці.

1)270+ 20=290 (км) -2 дня

2)290-80= 210 (км) - 3 дня.

Відповідь: 210 кілометрів за три дні проїхали туристи.

Фізкультхвилинка (для пальчиків).

Ми купили піаніно,

на нім граємо уміло.

До, ре, мі, фа, соль,ля,сі

Добре граємо усі.

Я досліджую світ

Ви на уроці сьогодні вивчали тему: "Сокіл- символ України".

Сокіл- це символ мужності і військової доблесті. Сокіл- сонячний символ, що означає натхнення, перемогу. З давніх часів образ сокола втілював перевагу, сильне бажання,дух, світло, був символом сміливості і відваги, гордості і благородства. По всій Україні можна натрапити на міста, назви яких пов'язані із соколом: це Соколи, Сокаль, Сокільча. Прочитайте у підручнику на сторінці 16 текст, та у зошиті на сторінці 9 виконаємо завдання 2 та 3. А  я пройду і перевірю.

Фізкульхвилинка

( Руханка: У оленя є свій дім")

Англійська мова

Вам на уроці було задано  прочитати текст на сторінці 76 та вивчити нові вам слова. Відкриваємо підручник з ангійської мови,  спочатку читаю вам я, потім ви прочитаєте самостійно,і коли закінчите, то я декілька дітей викличу, щоб перевірити настільки гарно ви навчилися читати.  Та перевірю, як ви запям'ятали нові слова.

Фізкульхвилинка (для очей)

Очі вгору, очі вниз

На сузір'я подивись.

Глянь на дошку

На свій ніс

Знову в гору подивись.

Закрий очі. Посміхнись

До роботи повернись.

Читання

Діти, відкриваємо підручник  на сторінці 16  та читаємо текс. Після того, як прочитаєте випишіть на чорновику або олівчиком позначте: 2 іменника, 2 прикметника та 2 дієслова. А потім зачитаємо чи всі знайшли правильно.

Підсумок заняття

Всі заняття ми з вами виконали, всі ви молодці. Чи задоволені? Настільки ви задоволені?

Якщо ви отримали задоволення від виконання сьогоднішньої роботи, і у вас вийшло все чудово, оберіть зелений смайлик, якщо були деякі незрозумілі завдання, але ви справились, то оберіть смайлик жовтого кольору, і якщо вам було дуже важко і ви потребували роз'яснень - то це червоний смайлик.

- Діти, дякую вам за заняття, а зараз можете іти відпочивати.

docx
Додано
25 січня 2025
Переглядів
321
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку