Відкритий урок на тему "Тварини" в межах контролю адаптаційного періоду першокласників

Про матеріал
Закріпити знання навчального матеріалу з теми «Тварини»; повторити кольори; вдосконалювати навички читання, усного мовлення, вживання в мовленні структури I have got ; продовжити формування мовної здогадки та мовленнєвої реакції учнів.
Перегляд файлу

Навчально – виховний комплекс №1

 

 

 

 

 

Відкритий урок на тему:

 

«     »

в межах контролю з боку НМЦ адаптаційного періоду першокласників

 

                                                                                                              

                                                                                                                                          

                                                                               Вчителя англійської мови

                                                                               Гури Світлани Володимирівни,

                                                                               спеціаліста І кваліфікаційної

                                                                               категорії

 

 

 

 

Енергодар

2013

Тема. Тварини

Мета:

закріпити знання навчального матеріалу з теми «Тварини»; повторити кольори; вдосконалювати навички читання, усного мовлення, вживання в мовленні  структури I have got ; продовжити формування мовної здогадки та мовленнєвої   реакції учнів;

розвивати слухову пам’ять, увагу, логічне та  асоціативне мислення, самостійність, пошуково – пізнавальну активність, уміння знаходити і виправляти фактичні помилки; уміння оцінювати  себе, робити висновки;

         виховувати любов до тварин; формувати комунікативну компетенцію учнів.                         

Тип уроку:     урок закріплення знань

Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіо-запис, НО “Тварини”, відео-ролик; різнокольорові олівці.

Методи та методичні прийоми: словесні (розповідь), наочні (ілюстрації до теми), практичні (вправи).

Форми організації пізнавальної діяльності учнів: фронтальна, індивідуально – відокремлена.

Хід уроку

  1. Організаційний етап

Привітання. Налаштування учнів на доброзичливу обстановку в класі.

T: Good morning, everybody!  I’m glad to see you!

     Сьогоднішній урок – незвичайний, оскільки у нас гості. Давайте, привітаймо їх.

     Today’s lesson is an unusual because we have our guests.

     Turn around and say ‘Good morning, teachers!’

  1. Підготовка учнів до засвоєння нових знань (мотивація)

Сьогодні у нас урок – подорож до казкового  міста, з метою поповнити наш лексичний запас, закріпити вивчені слова й вирази; граматичні правила вживання I have got, щоб залучати вас до англомовної культури діалогу; розвивати слухову пам’ять, логічне та асоціативне мислення.   (Слайд 1, 2)

 

  1. Первинне закріплення знань

T: Look at the pictures and name the аnimals.                                    (Слайд 3,4)

T: I have got pictures. Take your pencils and let’s colour our pictures.

T: Stand up!

Go to the board! Show them to each other.

Look at the pictures and name the аnimals.                                             

T: Мовленнєва та фізична розминка

Фізкультхвилинка

Hands up! Hands down!

Hands on hips! Sit down!

Stand up! Hands up!

To the sides! Bend left! Bend right!

One, two, three! Hop!

One, two, three! Stop!

  Stand still! Sit down and sit still!   

                      (Слайд 5)

  1. Контроль та самоперевірка знань

 T: Let’s play the game “What is missing?”

                   (Слайд 6)

  1. Підведення підсумків, рефлексія

T: Who’s absent at the slide

Did you like our lesson?         

Цінування учнів.

T: Today’s lesson is a holiday us.  I have a surprise for you.

Let’s watch a cartoon about the dog. https://www.youtube.com/watch?v=wMML37Tb7Jc

Today we are cool!

You are very nice and clever pupils.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
16 травня 2020
Переглядів
696
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку