Зміст1.Неформальні субкультури молоді.2. Представники сучасних субкультур.3.Класифікація молодіжних субкультур.4. Молодіжні субкультури — особлива частина суспільної культури.
Зміст 1.Неформальні субкультури молоді. 2. Представники сучасних субкультур. 3.Класифікація молодіжних субкультур. 4. Молодіжні субкультури — особлива частина суспільної культури.
Номер слайду 3
Номер слайду 4
Загалом можна виділити 5 головних характеристик молодіжних субкультур: NB!
Номер слайду 5
Молодіжна субкультура – будь - яке об'єднання молоді, що має власні елементи культури: мову (сленг) символіку (зовнішня атрибутика) традиції цінності норми тексти
Номер слайду 6
Класифікація молодіжних субкультур
Номер слайду 7
Представники сучасних субкультур
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Неформали. Хто ж вони?
Номер слайду 10
Рокери
Номер слайду 11
Реггі (растафарай)
Номер слайду 12
Емо
Номер слайду 13
Головна риса Емо — це вираження та нестримання своїх емоцій, найважливіше — бути собою і не заганяти себе у якісь певні рамки. У Емо свої погляди на життя, яке складається з двох основних кольорів: чорного (символізує несправедливість, жорстокість світу) та яскравих кольорів (щасливі емоції, кохання, приємне переживання). Плюси: якщо не рахувати їх емоційність, то цілком мирний і тихий народ.Не налаштовані вороже і не хочуть поневолити світ. Мінуси: прагнення до переживання яскравих і чистих емоцій і їх вираженню — головне правило для емо. Їх відрізняє: жадання самовираження, протистояння несправедливості, особливе, чутливе світосприйняття.
Номер слайду 14
Хип - хоп
Номер слайду 15
Номер слайду 16
Субкультура Анімешники Аніме (від англ. animation [анімейшн] — анімація) — японська мультиплікація, головна відмінність від мультиплікації інших країн полягає в тому, що аніме в основному робиться з розрахунку на підліткову та дорослу аудиторію. манга ости косплей опенінги анімефест ендінги
Номер слайду 17
Молодіжні субкультури — особлива частина суспільної культури. Кожен має право бути індивідуальним.