Ця презентація присвячена вивченню вірусних захворювань, які становлять значну загрозу для здоров'я людини і можуть викликати масштабні епідемії.
THE TRUTH ABOUT FACE MASKS
Останнім часом ми всі дізналися, наскільки небезпечними можуть бути віруси, такі як COVID-19, і як вони можуть швидко поширюватися серед нас. Але COVID-19 - це лише один з численних вірусних патогенів.
Найпоширеніші вірусні інфекції
ГРВІ – це група вірусних інфекцій, які характеризуються загальними проявами (наприклад, підвищення температури, ломота в тілі) та ураженням слизової оболонки дихальних шляхів.
Грип – гостра вірусна інфекція, зумовлена вірусом грипу. Грип вважається однією з найбільш небезпечною вірусною інфекцією дихальних шляхів, і щорічно нагадує про себе в Україні в холодну пору року.
THE TRUTH ABOUT FACE MASKS
Бронхіт
Бронхіт – це запальний процес в бронхах, при якому уражається слизова оболонка легенів. Найчастіше збудниками цього захворювання є ті ж віруси, що і викликають ГРВІ, але можливі й інші причини розвитку хвороби (бактерії).
Краснуха
Краснуха – це гостра вірусна інфекція, що супроводжується точково-плямистим висипом, загальним збільшенням лімфатичних вузлів, незначним підвищенням температури тіла та кон’юнктивітом.
ПРОТЯГОМ ЯКОГО ПЕРІОДУ ЛЮДИНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗАРАЗНОЮ
ПІСЛЯ ПОЧАТКУ ПРИЙОМУ АНТИБІОТИКІВ
Як правило, після початку прийому антибіотиків хвора людина вважається заразною ще протягом однієї доби (як при стрептококовому тонзиліті), хоча інколи цей період може бути і довшим. Наприклад, деякі антибіотики починають діяти пізніше; інколи організм людини потребує більше часу; якщо пацієнт паралельно приймає інші ліки, вони можуть певним чином взаємодіяти з антибіотиками.
Важливо закінчити курс прийому антибіотиків, навіть якщо ви вже почуваєтеся краще. В протилежному випадку, інфекція може розвинутися повторно.