Lesson
Тема: Mої шкільні речі
Мета: ознайомити учнів із структурою I have... і практикувати її вживання в усному мовленні;
відпрацювати правильну артикуляцію звуку [h]; навчити давати відповіді на запитання "What is this?" “This is a …” та повторити назви шкільних предметів; розвивати пам'ять, увагу; виховувати зацікавленість у вивчені англійської мови.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, мікрофон, відео ролик для фізкультхвилинки, картки з назвами шкільних предметів, картки для самостійної роботи.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
І. Організаційна частина уроку. Створення відповідної емоційної атмосфери
1. Привітання.
T. – Good morning, children.
Ps. – Good morning, good morning,
Good morning to you.
Good morning, good morning,
We are glad to see you.
T. – I’m glad to see you too.
2. Фонетична хвилинка.
T. – How are you?
Ps – We are fine, thanks.
2) Робота з тематичними малюнками.
T. – What is this?
Ps. – This is a book
This is a bag
This is a pen
This is a pencil
This is a ruler.
ІІ.Основна частина уроку.
Повідомлення теми і мети уроку
– Діти, сьогодні до нас на урок завітала наша стара знайома.
T. – Say, who is this?
P. – This is Miss Alison
– На сьогоднішньому уроці ми продовжуємо вивчати тему: « Мої шкільні речі. » Повторимо вивчені слова та структури, познайомимося з новими словами. Ми навчимось будувати речення з словами I have..., навчимось давати відповіді на запитання "What is this?" “This is a…” та правильно вимовляти звук [h]
V. Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу
Актуалізація опорних знань
1. Повторення вивчених слів. Гра « Назви слово англійською мовою».
T. – вікно( кидає м’яч учневі )
P. – a window ( віддає м’яч назад ).
2. Уведення нових слів.
Учитель показує малюнки з новими словами, називає їх, а учні повторюють декілька раз.
3. Робота в зошитах.
Діти, сьогодні, йдучи до школи, знайшла шкільний портфелик. Давайте подивимось, що у ньому є. А чи знаєте ви назви цих предметів англійською мовою.
Вчитель витягує предмети з портфеля, учні називають їх.
Подання та відпрацювання нового матеріалу:
Вчитель бере зі столу шкільні предмети, які дістали з портфеля і говорить:
I have a book
I have a pen
I have a ruler
Отже, фраза I have перекладається У мене є...
Подивіться вдруге на малюнок і скажіть I have a …
Щоб вірно вимовляти слово have потренуємось у вимові звука [h]
VІ. Фізкультхфилина (мультик "Head and sholders")
VІІ. Осмислення зв'язків у матеріалі
1. Тренування у вимові.
1) Англійський звук [h] відрізняється від українського [х]. Щоб правильно вимовляти цей звук, уявіть, що ви дмухаєте на руки, що замерзли, або на скло: [h--h]. Repeat after me: [h--h]
2. Відпрацювання нового матеріалу
1) Вчитель бере картку зі шкільним предметом і говорить:
I have a book
Учні повторюють за ним
Miss Alison принесла нам презентацію « Мої шкільні речі». Let us look it’s presentation.
2) Гра «What is this?»
Учитель роздає дітям картки з назвами предметів, і пояснює, що зараз він задаватиме питання «What is this?», яке перекладається Що це, а учень повинен вжити фразу This is та назвати предмет зображений на картці
VІІІ. Підбиття підсумків
Повторення
Перед учнями лежать шкільні приладдя. Вчитель запитує «Who has a ...? », учні відповідають I have і піднімають предмет.
Гра «Знайди сховані в квадратиках слова».
Прощання Вірш «Goodbye»