Матеріал для повторення та актуалізації знань. Допомагає пригадати матеріал 10 класу та ознайомитись із темами 11 класу. З оновленою програмою 2022 року.
Історія України. 11 клас. Повторення. Вступ. Вчителька історіїЯніна Леонідівна Іванько
Номер слайду 2
Повторюємо історію першої половини ХХ ст. 1. Україна в роки Першої світової війни.2. Українська революція, розпад Російської імперії та постання національної держави – Української Народної Республіки.3. Боротьба за українську незалежність.4. Україна в складі Союзу Радянських Соціалістичних Республік.5. Західноукраїнські землі в міжвоєнний період.6. Україна в роки Другої світової війни.
Номер слайду 3
Уроки Другої світової війни для України Яка різниця між цими гаслами?Яке з них ближче особисто тобі?
Номер слайду 4
Пригадаємо поняття«воєнні злочини», «геноцид», «злочини проти людства», «тоталітарна імперія»
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Як вчимо історію в 11 класіРозділ 1. Україна в повоєнний період. Розділ 2. Україна в умовах десталінізації. Розділ 3. Україна в період системної кризи Союзу Радянських Соціалістичних Республік. Розділ 4. Відновлення державної незалежності України, її роль у розпаді Союзу Радянських Соціалістичних Республік. Розділ 5. Становлення, розвиток України як незалежної держави. Розділ 6. Європейський вибір України. Російсько-українська війна.
Номер слайду 7
Подумаємо (висловіть свою думку)Що ви знаєте про те, що відбувалось в історії України в др. Пол. ХХ — на поч. ХХІ ст.?Яка подія в цей період була найважливішою для розвитку України?Які люди (історичні діячі) мали найбільший вплив?
Номер слайду 8
Нові поняття«права людини», «постіндустріальне (інформаційне) суспільство», «українська громадянська (політична) нація»
Номер слайду 9
Домашнє завдання. Тема навчального проєкту Друга світова війна в історичній пам’яті українців та інших європейців: спільне і відмінне. Вимоги до оформлення: Презентація на 6-8 слайдів. Використання ілюстративного матеріалу (фото, плакати, меми тощо)Цитати політичних лідерів та/або історичних діячів. Висловлювання власних думок. Допускається створення авторських мемів. Чітка структура матеріалу. Обов’язкове посилання на використані джерела