16 ПОРАД, ЯК ПРОСТИМИ ВЧИНКАМИ ДОПОМОГТИ НАШІЙ ПЛАНЕТІ.

Про матеріал
16 ПОРАД, ЯК ПРОСТИМИ ВЧИНКАМИ ДОПОМОГТИ НАШІЙ ПЛАНЕТІ. Цікавий матеріал буде корисним для дітей будь-якого шкільного віку.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

16 ПОРАД, ЯК ПРОСТИМИ ВЧИНКАМИ ДОПОМОГТИ НАШІЙ ПЛАНЕТІ.

Номер слайду 2

Для більшості «екологія» – це щось таке далеке, незрозуміле, те, про що говорять міжнародні організації по телевізору, і що, здавалося б, ніяк не стосується пересічного українця, який не має атомної електростанції, не викидає відходи в річку і тому подібне. Проте, це не так. Щоденними простими вчинками однієї людини можна зекономити багато ресурсів природи або хоча б не забруднювати її.

Номер слайду 3

1. Закривати кран під час чищення зубів. Поки ти вичищаєш зуби при відкритому крані, у каналізацію стікає близько 19 літрів води у день.

Номер слайду 4

2. Вимикати зарядні пристрої вночіЗазвичай електронні пристрої заряджаються повністю за одну-дві години. Коли ми кладемо їх заряджати на ніч, то вони споживають значно більше енергії, ніж потребують. Це погано для вашого пристрою, рахунку за електроенергію та екології.

Номер слайду 5

3. Викидати сміття в смітник. Зазвичай сміттєві баки у містах є на кожному кроці. Звісно, багато людей зараз свідомі того, щоб не смітити на вулиці, але важливо не боятися/лінуватися зробити зауваження іншим людям, які викидають сміття на вулиці.

Номер слайду 6

4. Сортувати сміття. Якщо поруч із житлом немає розподілених сміттєвих баків під різне сміття, то можна відокремлювати папір і здавати на макулатуру.

Номер слайду 7

5. Друкувати з обох боків листка. Для виготовлення паперу щороку вирубується 125 мільйонів дерев. А скільки нікому не потрібних рекламних газет і листівок лежать у поштових скриньках і просто на вулицях наших міст…

Номер слайду 8

6. Використовувати екоторбинку або один пакет. В супермаркетах нам упаковують все в окремі пакети, які розкладатимуться безліч років. Можна не пакувати все в окремі пакети. Або придбайте (пошийте) один екопакет із тканини, який багаторазовий у використанні. Так ви ще й значно зекономите на пакетах.

Номер слайду 9

7. Закривати вікна та двері, коли працює кондиціонер. Це зробить кондиціонер потужнішим в декілька разів та заощадить електроенергію.

Номер слайду 10

8. Води в електрочайнику має бути не більше, ніж необхідно. На нагрівання зайвої води витрачається зайва електроенергія.

Номер слайду 11

9. Не купувати великої живої ялинки на Новий Рік та Різдво, обмежитись маленькою ялинкою зробленою із зв’язаних гілок соснових і (або) дідух, так можна підтримувати українську традицію. Немає покупця, нема продавця, є соснові ліси.

Номер слайду 12

10. Не викидати батарейки, а віддавати у спеціальні місця збору. Потрапивши в землю, батарейка здатна забруднити 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту. Викинувши всього дві старенькі батарейки з ліхтарика, ви зіпсуєте дві ванни, 8 відер і півтора чайника чистої води.

Номер слайду 13

11. Не пити воду із пластикових пляшок90% пластикових пляшок не переробляються. При можливості купляйте сік у паперовій упаковці, або наливайте воду вдома і використовуйте одну пляшку декілька разів, бо ж більшість «мінеральних вод» зовсім не мінеральні, а столові, що нічим не відрізняється від води з-під крану. Тим більше, коли рідини довго знаходяться в пластиковій пляшці, вони є не корисні для організму людини.

Номер слайду 14

12. Брати рекламну брошуру. Щоб не переводити папір, можна взяти додому брошурку й відкласти до паперу, а потім – здати на макулатуру або до купи із паперовим сміттям.

Номер слайду 15

13. Купувати місцеве. Коли ви купуєте продукцію вироблену виробником, який проживає найближче – зменшуєте витрати палива (енергії) на транспорт продукції від виробника до магазину. Також таким чином, ви підтримаєте місцевих виробників, що в зараз в нашій країні дуже потрібно.

Номер слайду 16

14. Їздити на велосипедіПочувайтеся в хорошій фізичній формі, здоровими, енергійними, модними, швидко пересувайтесь по місту. І це все завдяки велосипеду. Та ще й зменшуйте шкідливі викиди в повітря.

Номер слайду 17

15. Використовувати керамічний або паперовий посуд. Дуже приємно сидіти в парку чи лісі на пікніку, але краще сидіти там без сміття від пластикового посуду.

Номер слайду 18

16. Носити натуральний одяг. Синтетика – це продукт отриманий методом хімічного синтезу, із неї виготовляють пластмасу й тканини. Тому можна сказати, що синтетичний одяг такий ж шкідливий, як і пластмасові пляшки. Тим більше, що одяг виготовлений із природних матеріалів значно приємніший до тіла й, на відміну від синтетичних тканин, зігріває.

pptx
Додано
13 травня 2020
Переглядів
503
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку