1
Клас:2
Тема:Я досліджую риб у своєму домі
Мета:
Формування предметних компетентностей:ознайомити дітей з різними видами риб; особливостями будови; розширити знання про місце мешкання риб; формувати уявлення про різноманітність навколишнього середовища; розвивати мислення, пам’ять, увагу; виховувати бережливе ставлення до природи;
Формування ключових компетентностей:
Вміння вчитися:приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати;
Загальнокультурної компетентністі: виховувати бережливе ставлення до природи, естетичні почуття, розвивати спостережливість;
Інформаційної компетентністі: вміти здобувати з підручника інформацію;
Соціальної компетентності: здатність працювати в групі, в парі, з усіма в колективі;
Громадянської компетентності: поважно ставитись до мови;
Здоров’язбережувальної компетентності: усвідомлювати здоров’я, як вищу життєву цінність.
Обладнання: проектор, друковані картинки, підручник, папір, краплинки, велика рибка, програма learningapps.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
Список використаної літератури: підручник(І.Большакова)
Хід уроку
Не просто слухати, а чути.
Не просто дивитися, а бачити.
Не просто відповідати, а міркувати,
Дружно і плідно працювати!
1.Емоційне налаштування
На дошці в намальованому акваріумі знаходиться велика рибка.
2.Завдання « Склади рибу»
1.Перегляд відео « Домашні риби»
https://www.youtube.com/watch?v=04JrRSK5HH8
Тож, ми подивилися відео і можемо відповісти на такі питання
Фізхвилинка(відео)
«Кроком руш» https://www.youtube.com/watch?v=cUmvYKFcP2g
Зроби рибку з паперу в техніці ори гамі.
1.Завдання «Список»
- Уявімо, що кожен з вас вирішив завести золоту рибку та папугу. Що нам для цього необхідно? Складіть список, використовуючи зображення з дошки. Доповни своїми. Полічи кількість грошей, необхідних для утримання рибки.
35 грн
250 грн
50 грн
10 грн.
Я вважаю, що ви гарно попрацювали, багато чому новому навчилися, тому я роздаю чесно зароблені знаннями краплинки(роздаю всім) і перш ніж ви їх прикріпите до акваріума, подивіться на краплинку, на ній щось написано.
1.Завдання «Доповни речення»
На краплинці написано:
Я сьогодні дізнався…
Усі краплинки діти прикріпляють до акваріума, та загадують бажання.