Урок у 3 класі за підручником Карп’юк О.Д.
Будинок, квартира, меблі. Прийменники near, in front of, next to, on, under.
Мета: Продовжити вивчати лексику теми,формувати уміння аудіювання та навчати діалогічного мовлення за темою,навчати вживанню прийменників near, in front of, next to, on, under, розвивати діалогічне і монологічне мовлення учнів за темами; розвивати навички аудіювання, розширити уявлення учнів про помешкання англійців, підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.
виховувати охайність.
Обладнання: Підручник, тематичні малюнки (с. 40, 41); картки для самостійної роботи, комп’ютер, проектор.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
І. Підготовка до сприймання іншомовного мовлення
Greeting and Aim
Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
T: Сьогодні ви навчитеся описувати кімнату за допомогою прийменників near, in front of, next to, on, under.
Сheck on Homework
Перевірка домашнього завдання.
1) Для перевірки письмової впр. 4 (с.39)
2) впр. 3 (с. 39). Текст «The House in the Village»
Phonetic drills.
Let’s do exercises for our tongue.
[θ]: three, thank you, bathroom.
[t∫]: chair, teacher, kitchen.
[ju:]: you, music, computer, new.
Warming up Уведення в іншомовну атмосферу.
Фізкультхвилинка
T: Look at me! (Указує на вікно.)
Look at the window!
Look at the door!
Look at the ceiling!
Look at the floor!
Look at the window!
Look at the door!
Look at the ceiling!
Look at the floor!
ІІ. Основна частина уроку
Повторення лексичного матеріалу (презентація)
Presenting Vocabulary
Подання нового лексичного матеріалу.
Учитель показує малюнки з зображенням меблів
T: Have you got a room of your own? Imagine you have a chance to furnish it as you like. Look at the pictures and choose four things you need in your room.
armchair TV
table bed
chair wardrobe
armchair bookshelf
computer carpet
Reading . Подання діалогу для читання.
Впр. 1 (с. 40).
Етап підготовки до читання.
T: Look at the pictures a—c on page 40. Who can we see here?
What’s Eddie doing? Is he looking for Tobby?
Where is he looking for Tobby?
And where is Tobby?
Tobby is in the kitchen under the table.
Етап читання.
Учні читають діалоги за ролями.
T: Close your textbooks and decide who (Eddie or Kate) says:
Is it in the house?
I can’t find Tobby.
Is it under the bed in the bedroom?
Look under the sofa, please.
Tobby, Tobby!
Where are you?
It’s under the table in the kitchen!
What’s the matter?
Word
Formation
Словотвір.
впр. 2 (с. 41).
T: Can you find any of these words in the dialogue on page 40?
Складання діалогів.
По черзі учні задають питання та отримують відповіді від інших (по колу)
Pronunciation . Практикування у вимовлянні звуків.
впр. 3 (с. 41).
T: Please open your books at page 41. Exercise 3. Let’s practice the sounds.
Гра «Find the rhyme».
: Знайди і з’єднай слова, що римуються.
DOOR FOХ CAR TOY
STAR HEAR BOХ DOG
FLOOR BOY FROG NEAR
Grammar . Вживання прийменників near, in front of, next to, on, under.
Робота з будинком – прийменником.
in |
в |
on |
на |
above |
над |
under |
під |
behind |
за |
between |
між |
in the middle |
в середині |
in the corner |
в кутку |
around |
навколо |
in the left |
зліва |
in the right |
справа |
next to |
поруч |
Гра «Where is Freddy?» (презентація)
Фізкультхвилинка
-A Rhyme “My House”
Let’s go to my house.
Let’s go today.
I’ll show you all the rooms
Where we work and play.
Here is the kitchen
Where Mother cooks for me.
Here is the living-room
Where I watch TV.
Here is the bathroom.
We wash every day.
And this is my bedroom
Where I sleep and play.
Творче аудіювання.
Кожнен учень отримує аркуші. Учитель читає опис кімнати. Під час слухання тексту учні повинні відтворити цю кімнату.
It is a bedroom. The desk is in front of the window.
The lamp is on the desk. The chair is near the desk.
The sofa is on the left of the desk. The picture is above the bed.
The picture is on the wall.
The bed is on the right of the desk.
The doll is on the bed.
ІІІ. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
Впр. 3 (с.41 й відповіді на них у зошити. Уміти відповідати на запитання, використовуючи прийменники near, in front of, next to, on, under.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Відбувається як бесіда за схемою T P1, P2, P3.
T: What’s on/under/in front of/near/next to your desk?
DOOR FOХ CAR TOY
STAR HEAR BOХ DOG
FLOOR BOY FROG NEAR
armchair TV
table bed
chair wardrobe
armchair bookshelf
computer carpet