Цикли: повторення задану кількість разів. Повторення до виконання умови.

Про матеріал

Цикли: повторення задану кількість разів. Повторення до виконання умови.

Цілі:

навчальна: познайомити з циклами на задану кількість разів;

розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;

виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Перегляд файлу

Тема. Цикли: повторення задану кількість разів. Повторення до виконання умови.

Цілі:

навчальна: познайомити з циклами на задану кількість разів;

розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;

виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку: засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Scratch

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань

2.1  Повторення раніше вивченого матеріалу 

  1. Що таке висловлювання?
  2. Наведіть приклад істинного висловлювання.
  3. Неведіть приклад хибного висловлювання.

ІІІ.  Повідомлення теми і мети уроку

  • Сьогодні ми з Вами попрацюємо з  цикли: повторення задану кількість разів. Повторення до виконання умови.

IV. Вивчення нового матеріалу

4.1 Розповідь вчителя

  • У природі можна спостерігати процеси, які багаторазово повторюються(зміна пір року, день змінюється ніччю, захід –сходом і тд).
  • Кожен із Вас бере  участь в алгоритмах з повторенням.

«Коза дереза» - цикл 

 «У лукоморья дуб зелёный»  - розгалуження

4.2  Робота за підручником

 Фізкультхвилинка

V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

5.1  Практичне завдання

Створити вивчений проект

VI.  Самостійна робота

Гімнастика для очей

Працюючи за комп’ютером, не можна забувати про відпочинок для очей, адже вони теж втомлюються.

  • Обертати очима по колу.
  • Рухати вгору, вниз.
  • Рухати вліво, вправо.
  • Заплющити та розплющити очі.
  • Відкритими очима намалюй в повітрі цифри 8, 5 3
  • Намалюй в повітрі літери  А, О,  Н
  • Розслабся і закрий очі.
  • Обертай очними яблуками з боку в бік - справа наліво і зліва направо.
  • Зроби те ж саме, але вже з відкритими очима.

VIІ. Підведення підсумків уроку

6.1 Бесіда за питаннями 

  1. Що таке цикл?
  2. Наведіть приклад з реального життя на своєму прикладі.
  3. Який блок відповідає за циклічність?

 

docx
Додано
24 березня 2018
Переглядів
3761
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку