День Гідності і свободи

Про матеріал
Всесвітній День Гідності (Global Dignity Day) – це незалежний, соціальний, проект, мета якого – націлювати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках. Ми намагаємось плекати в наших учнів доброту і виховувати гідних людей, громадян, які люблять не тільки себе, а й свого ближнього, поважають оточуючих, допомагають у скрутну хвилину і головне бережуть свою рідну Україну.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Global Dignity Day

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

21 листопада

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

ГІДНІСТЬ-ЦЕ

Номер слайду 8

Номер слайду 9

СВОБОДА-ЦЕ

Номер слайду 10

Номер слайду 11

МАЙДАН

Номер слайду 12

Номер слайду 13

МАЙДАН

Номер слайду 14

«Гідна людина – яка вона?»Гідність – це вміння постояти за себе і у разі, коли бачиш несправедливість, прийти на допомогу. Тільки тоді особа може почуватися гідною і взагалі називати себе людиною. Гідна людина – та, яка робить корисні справи, є патріотом своєї держави, вона чесна, справедлива, розсудлива й завжди чинить совісно. Гідність проявляється у маленьких, буденних учинках, тому вони залишаються непомітні. Також гідними людьми є вояки АТО, бо вони боряться за нас, нашу незалежність і сонце над нашими головами. Гідна людина дотримується моральних принципів, поважає старших, своїх близьких, родину. Уособленням гідності для мене є батьки, також – Тарас Шевченко й Леся Українка, оскільки їхні творчість і життєвий шлях свідчать про боротьбу за Україну й рідну мову. Гідна людина – це та, котра обстоює власні принципи, має в собі міцний «стрижень» і завжди чесна. Чи вважаєте ви себе гідною?

Номер слайду 15

А як Ви думаєте. У чому може виявлятися гідність у нашому повсякденному житті?Які гідні вчинки Ви здійснюєте щодня?Зобрази у малюнку слово “гідність”

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Перед Вами листівки "З днем Гідності і Свободи". Придумайте привітання до свята і підпишіть листівку. Зразок: "Шановні українці! 21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Українці, як свідчать героїчні сторінки історії, ніколи не змиряться з несправедливістю, беззаконням і приниженням людської гідності, бо вони свято бережуть традиції визвольної боротьби волелюбних предків.

Номер слайду 19

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Докучаєва Оксана Анатоліївна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додав(-ла)
Zinchenko Anna
Додано
20 листопада 2019
Переглядів
700
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку