Дії солдата в бою. (Презентація)

Про матеріал

У сучасному бою солдат повинен уміти непомітно і швидко пересуватися будь-якою місцевістю під вогнем противника і водночас безперервно спостерігати за ним, вести прицільний вогонь із своєї зброї, вибирати позиції, які б надавали йому перевагу над противником, і швид­ко їх обладнувати, знищувати усіма способами танки і броньовані машини противника.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКАУ Ч Б О В І П И Т А Н Н ЯСпособи пересування на полі бою під час дії у пішому порядку. Поняття про вогневу позицію в обороні. Спостерігач і його обов'язки. Вибір місця для ведення спостереження. Способи боротьби з танками за допомогою ручних гранат та інших засобів озброєння механізованого відділення. Способи боротьби з низько летючими повітряними цілями. Основні види інженерних загороджень.

Номер слайду 2

Способи пересування на полі бою під час дії у пішому порядку.

Номер слайду 3

Повільним бігом долають довгі дистанції. Корпус під час бігу нахилено вперед трохи більше, ніж при ходьбі. Темп бігу — 150—160 кроків за 1 хв, довжина кроку — 70—90 см Біг у середньому темпі здійснюється вільним маршо­вим кроком. Корпус у цьому випадку тримають трохи нахиленим уперед. Темп бігу — 165—180 кроків за 1 хв, довжина кроку — 85—90 см Швидкісним бігом перебігають з укриття до бойових і транспортних машин, розбігаються перед подоланням перешкод. Темп бігу — 180—200 кро­ків за 1 хв, довжина кроку — 120—150 см.

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Прийоми і правила обладнання і маскування окопу для стрільби лежачи.

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Спостерігач і його обов'язки. Вибір місця для ведення спостереження.

Номер слайду 8

Способи боротьби з танками

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Вразливі місця танка

Номер слайду 11

Способи боротьби з низько летючими повітряними цілями.

Номер слайду 12

Основні види інженерних загороджень. Протипіхотні і протитанкові інженерні загородження виставляються з метою стримання темпу наступу супротивника і вдалого знищення його на підході до оборони наших військ.

Номер слайду 13

ОСНОВНІ ТИПИ ПРОТИПІХОТНИХІ ПРОТИТАНКОВИХ МІН

Номер слайду 14

Номер слайду 15

ОСНОВНІ ТИПИ ПРТИПІХОТНИХ МІН

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ. Які способи пересування солдата по полю бою ви знаєте?Спостерігач та його обов’язки. Як правильно вибирати місце спостерігача?Яки інженерні загородження ви знаєте?Назвіть марку протитанкових мін. Які протипіхотні міни ви знаєте.

pptx
Додано
2 жовтня 2018
Переглядів
2450
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку