ДОКУМЕНТИ
ДО
АТЕСТАЦІЙНОЇ
КОМІСІЇ
(доповнення)
Ночевчук Марія Володимирівна
Червоногранітнянська гімназія
Освіта: вища
Фах за дипломом: вчитель математики і фізики
З якого предмета атестується: математика
Рік та результат попередньої атестації: 2019, підтверджено вищу кваліфікаційну категорію та підтверджено звання «Вчитель- методист»
Підвищення кваліфікації: 2020, 2021, 2022, 2023, 2024
Претендує на підтвердження : вищої кваліфікаційної категорії та звання «Вчитель- методист»
Участь здобувачів освіти у різних предметних олімпіадах та конкурсах
● Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» Всеукраїнський етап (9 учнів 5 класу взяли участь )
●Всеукраїнська інтернет-олімпіада з навчальних предметів на освітньому проєкті «На Урок Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. Завдання Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» — це повторення навчального матеріалу вивченого минулого року та актуалізація нового, це захопливі інтерактивні завдання. Олімпіадні завдання створюють рівні умови для всіх. Участь учнів у олімпіадах - це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди (дипломи).
Олімпіада з математики Осінь 2023
Зима 2024.
Участь здобувачів освіти у різних конкурсах
♦ Всеукраїнський інтернет-конкурс «Яскрава Антарктида:погляд зі станції «Академік Вернадський»» ( освітній проєкт "На Урок") 6 учасників (учні 5 та 6 класу). Конкурс присвячено українській науковій станції в Антарктиці, де на учнів чекають цікаві й пізнавальні завдання, з яких вони дізнаються про історію та особливості роботи на антарктичній станції, про дослідження наших науковців і їхній внесок у світову науку, про географію та дивовижну природу Антарктики — про все те, що захоплює тисячі науковців і туристів, і надихає їх залишати домівку та вирушати назустріч пригодам. Більшість завдань конкурсу проілюстровані фотографіями науковця Сергія Глотова — учасника 28-ї української антарктичної експедиції.
.
♦ Всеукраїнський інтернет-конкурс «Жінки в науці» для учнів 1-11 класів
Виконуючи завдання конкурсу, школярі дізнаються про видатні наукові відкриття, зроблені жінками, та з'ясують, чому гендерні стереотипи шкодять як розвиткові науки, так і всього суспільства загалом.
♦ Відповідно до наказу відділу освіти Хорошівської селищної ради від 25.12.23р. № 80/о «Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024н.р.» ● високий рівень предметної компетентності продемонстрували з фізики – учні Червоногранітнянської гімназії; ●відповідно до набраних балів та протоколів журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів визнати переможців за предметами та ступенями дипломів: фізика (диплом I ступеня) Франц Наталія Сергіївна, учениця 9 кл. Червоногранітнянської гімназії (вчитель Ночевчук М.В.)
Індивідуальні форми підвищення професіональної майстерності ● КЗ «ЖОІППО» Житомирської обласної ради пройшла при КЗ «ЖОІППО» 30-годинне навчання за освітньою програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти «Створення сучасного освітнього середовища» вчителів математики, фізики, технології, інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» (листопад 2023 та лютий 2024)
♦Участь у тематичній дискусії
● Успішно закінчила онлайн-курси на Національній платформі можливостей професійного розвитку педагогічних працівнииків «EdWay» , ЕdCamp-академ
і
● опанувала онлайн-курс від Університету Еморі ♦Проходження навчання на освітній платформі «ПОВІР» за програмою підвищення кваліфікації СЕЕН- педагогів та педагогічної когорти вчителів математики та участь у школі кадрового резерву
♦ вебінари та онлайн-марафон від видавництва «Ранок»
♦ вебінари від видавництва «Генеза»
♦Участь у проекті «Спільно до навчання».
«Спільно до навчання» – ініціатива, яку започаткували Міністерство освіти і науки у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Першою леді України для підтримки освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році. Ініціатива спрямована на захист прав кожної дитини та створення можливостей безперервного навчання у цей важкий час. У межах ініціативи МОН спільно з ЮНІСЕФ допоможе дітям налаштуватись на освітній процес, поліпшити їхнє фізичне та психічне здоров’я.У межах проєкту я працювала з 25 травня по 1 липня 2023 року, т.б. нетривалий термін, але за цей період я побачила його важливість: всі діти, які брали участь у заняттях змогли надолужити освітні можливості з математики, втрачені під час війни та дистанційного навчання ; діти, які з певних причин відставали від навчальної програми, "підтягнули " навчальний матеріал з конкретних тем та одержали ґрунтовні відповіді на ті питання, які у них виникали при повторенні матеріалу. У нашій гімназії (мала кількість учнів у класах) учні 5-6 класів у поточному навчальному році мали індивідуальну форму навчання педагогічний патронаж (зменшена кількість годин на вивчення начальних предметів, зокрема з математики 1,5 годин на тиждень), а у межах проєкту ми змогли більш конкретніше та глибше розглянути теми навчальної програми, систематизувати матеріал, мали більше часу на виділити на розгляд незрозумілих питань. Діти, які були на дистанційному навчанні, бо проживали за кордоном (Лісицька Л.), мала змогу очно відвідати заняття і отримати відповідь на свої питання (14 червня повернулася до України). Перед участю у проєкті я пройшла курси підготовки і маю відповідний сертифікат.
♦ Була членом журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
♦ Брала участь у шкільному МО вчителів-предметників основної школи як керівник, а також мала виступи по питаннях:
● НУШ в 6 класі: освітня та модельні програми, типи оцінювання, оформлення документації.
● Навчальна програма. Структура. Приклад
● Засоби організації роботи та навчання на порталі «Нові Знання»
● Практичний урок «Освоєння навиків роботи на сайті «Нові знання»
● Академічна доброчесність- запорука якісної освіти. Доброчесність у навчанні
● Складання ментальних карт як технології креативності
● Професійна мобільність як чинник соціальної адаптації і творчої самореалізації особистості.
● Інтерактивні вправи , які максимально розкривають творчий потенціал здобувачів освіти (з досвіду роботи)
Виховна робота: проведені різноманітні заходи, зокрема:
■ Учні класу взяли участь у патріотичному квесті "З Україною в серці", челенджі "Святкове оформлення дошки до 1 вересня", флешмобі « Коло єдності та миру».
■Інформаційний урок для учнів 5-9 класів на тему: «Разом проти СНІДУ». Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка – символ нашого співчуття, підтримки і надії за майбутнє без СНІДу. Була проведена загальношкільна акція «Червона стрічка». Загальношкільна акція"Синя стрічка-проти насильства" та Акція "Відкрий серце для добра" (Я бажаю собі і Вам!)
■Перший урок «Ми українці: честь і слава незламним!» (як загальношкільний захід)
■ До Дня вчителя, за ініціативи учнів класу, було підготовлено та проведено загальношкільне свято. А також учні класу оформили святкову газету про вчителів школи.
■До Дня Захисника України учні класу виготовляли обереги та привітальні листівки для воїнів ЗСУ, які вручили нашому випускнику, а нині воїну ЗСУ, Жуку Дмитрію для захисників нашої держави.
■До Дня Голодомору разом з Кочин Н. С. був проведений загальношкільний захід «Голодомор-1932-1933 років- біль серця всієї Ураїни». Також учні класу оформили панно-стенд «Україна. Голодомор. Пам’ятаємо.»
■За ініціативи учнів класу було підготовлено та проведено Новорічне свято з допомогою класоводів початкових класів. А також прикрашено фойє школи та новорічну ялинку.
■ благодійна акція до 1 вересня "Благодійність замість квітів". Один з прикладів підтримки ЗСУ - це вчителі та учні Червоногранітнянської , за сприяння яких на перше вересня було зібрано засоби гігієни, солодощі, шкарпетки та 2740 гривень. Все це передали нашому Волонтерський рух Хорошева зі словами підтримки нашим Захисникам.
■ Національне свято - День миру в Україні відзначається в другій декаді вересня . Свято встановлено Указом Президента України в 2002 році. Святкування Дня миру проходить спільно з ініціативами організаторів Міжнародного дня миру ООН. 21 вересня у гімназії було проведено інформаційний урок "Безцінне слово - мир, страшне слово - війна " (підготували Кучер Д. та Франц Н.)■ гімназійна акція "Я за мир!"
■ Майстер-клас по виготовленню Голуба Миру.
■Навіть в цей складний та нелегкий час наші діти потребують уваги та тепла, зняття емоційної напруги. Тому було вирішено для учнів гімназії провести новорічні розваги та конкурси. На завершення діти отримали пакунки із солодощами, спонсором яких стало ТОВ "Червоногранітний кар'єр" (підготували Майтак О. та Кучер Д.)
■ розіграш благодійної лотереї (зібрані кошти у сумі 3540 грн. передані на потреби ЗСУ)
■ в ролі акторів лялькового театру учні 9 класу завітали до початківців з виставою про потреби
■ свято з нагоди Дня Матері
■ Свято Останнього Дзвінка
■ лінійка по вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні
■ участь у шкільному турнірі по волейболу
■ свято до Дня Вчителя
■ День рідної мови
■ виступ колективу екологічної просвіти Червоногранітнянської гімназії «ЕКСТРІМ» на тему: «Атака вірусів. Врятуй Планету!»