"Електрика в житті людини (медицина)"

Про матеріал
Тема : Електрика в житті людини (медицина) Мета: ознайомити учнів з практичним використанням електрики у такій галузі, як медицина, розвивати критичне мислення учнів, виховувати навички винахідництва та самовдосконалості Роботу підготувала учениця 8-А класу Буніш Єлизавета (планує обирати хіміко-біологічний профіль навчання у 10 класі) Вчитель: Олеярник Олександр Вікторович
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Електрика в житті людини. Виконала учениця 8 А класу Буніш Єлизавета

Номер слайду 2

Медицина

Номер слайду 3

Процедури лікування струмом: Гальванізація Електросон-терапія Ультратонтерапия Електрофорез 

Номер слайду 4

Гальванізація. Гальванізація - застосування з лікувальною метою впливів постійним, не змінним електричним струмом низької напруги (до 80 В) при невеликій силі струму (до 50 м. А). В даний час для гальванізації використовується виключно струм, що отримувався шляхом випрямлення і згладжування змінного струму мережі. Проходячи через шкіру, гальванічний струм зустрічає великий опір епідермісу. На подолання цього опору витрачається значна частина енергії струму і саме тут - у місці поглинання основної кількості її - розвиваються найбільш значні при гальванізації реакції. 

Номер слайду 5

Електросон-терапія. Електросонтерапія - це імпульсний струм, який надає організму монотонний ритмічний вплив. Такий струм являє собою слабкий подразник. В процесі проведення електросну струм надходить в головний мозок через очні яблука. Далі цей струм поширюється через судини головного мозку, і поступово проникає в гіпоталамус і ретикулярну формацію. В результаті виникає снодійний, седативний ефект, обумовлений нормалізацією вищої діяльності ЦНС.

Номер слайду 6

Ультратонотерапія. Ультратонотерапія - фізіотерапевтичний метод, заснований на застосуванні високочастотного (22 к. Гц) змінного струму високої напруги (3-5 к. В) потужністю від 1 до 10 Вт. Суть методу полягає у впливі на обмежені ділянки тіла хворого змінним струмом, що підводиться за допомогою спеціальних скляних електродів.

Номер слайду 7

Електрофорез. Електрофорез – це фізіотерапевтична процедура, під час якої організм людини піддається впливу постійних електричних імпульсів завдяки чому досягається загальний та місцевий терапевтичний ефект. За допомогою електрофорезу лікарські речовини вводяться через шкіру.

Номер слайду 8

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

pptx
До підручника
Фізика 8 клас (Бар’яхтар В. Г., Божинова Ф. Я., Довгий С. О., Кі-рюхіна О.О. (за ред. Бар’яхтар В. Г., Довгого С.О.))
Додано
22 червня
Переглядів
99
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку