Емоції. Вивчення нової лексики. Формування навичок аудіювання. Робота в парах.

Про матеріал
Мета: ознайомити з формами привітання й прощання та закріпити їх уживання в усному мовленні; застосовувати вміння учнів вітатися іноземною мовою; вчити учнів представляти себе англійською мовою; повторення вивченої лексики; робота в парах. Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу. Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, уважність, організованість та активність.
Перегляд файлу

1 клас  26.09

Тема: Емоції. Вивчення нової лексики. Формування навичок аудіювання. Робота в парах.

Тип уроку: комбінований.

Мета: ознайомити з формами привітання й прощання та закріпити їх уживання в усному мовленні; застосовувати вміння учнів вітатися іноземною мовою; вчити учнів представляти себе англійською мовою; повторення вивченої лексики; робота в парах.

Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу.

Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, уважність, організованість та активність.

Обладнання: лялька

Хід уроку

І. Організаційна частина

1. Greeting:

The teacher says “Good morning” and asks pupils to stand in a circle. The teacher is holding a toy. She says «Good morning, « How are you ?», «I am fine», « I am so-so», «I am OK», «I am sad» and passes it to the next pupil. The pupil responds, asking the name of a friend next to him  «Good morning, « How are you ?», «I am fine», « I am so-so», «I am OK», «I am sad».

II. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Зараз ми з вами трошки поспілкуємось. Давайте згадаємо:

Як ми привітаємось на англійській мові?

Як ми скажеми, що мо раді бачити когось?

Як спитати Як тебе звати?

А як відповісти на це питання?

Як справи? How are you?

Щоб сказати я добре – I am fine.

Я так собі. - I am so-so.

Я окей – I am OK

Молодці! Ми все пам’ятаємо. Давайте спробуємо програти все це по ланцюжку.

ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку.

Сьогодні ми повинні вивчити нове питання.

 Ти щасливий? Are you happy? Повторіть за мною. Are you happy?

Ти сумний? Are you sad? Повторіть за мною. Are you sad?

Ти злий? Are you angry? Повторіть за мною. Are you angry?

Ти втомлений? Are you tired? Повторіть за мною. Are you tired?

Let’s go!

Актуалізація опорних знань учнів.

Словникова робота. Введення нових лексичних одиниць.

Teacher: Кожен з вас бачить слова на екрані. Давайте прочитаємо ці слова разом англійською мовою.

« How are you ?», «I am fine», « I am so-so», «I am OK», «I am sad», «Are you happy?», «Are you sad?», «Are you angry?», «Are you tired?»

Гра з м’ячем. Відповісти на питання How are you?. Діти ловлять м’яч та відповідають.

ІV. Основна частина уроку

1. Work with Pupils’ Book. Listen and repeat. (ex.1, p.18)

Present new words: « How are you ?», «I am sad», «Are you happy?», «Are you sad?», «Are you angry?», «Are you tired?»

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

U1L7E1

2. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.2, p.18)

Present new words: « How are you ?», «I am sad», «Are you happy?», «Are you sad?», «Are you angry?», «Are you tired?»», Listen, Repeat and Song. Pupils listen and look the first time, and sing the second time.              U1L7E2

3. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.3, p.19)

Present new words: « How are you ?», «I am sad», «Are you happy?», «Are you sad?», «Are you angry?», «Are you tired?»listen and act out. Pupils listen and look the first time, and listen and chant the second time.

U1L7E3

Фізкультхвилинка.  «What is your name…?» (відео супровід)

Познайомитися з фруктами та кольорами з зарядки.

V. Закріплення  набутих знань і вмінь

Work in Activity Book.

Парна робота

Ex. 3, P.5 – listen ad tick.

 

Ex. 1, P.8 –colour and act out.

Ex. 2, P.8 – draw and say.

VІ. Підсумок.

Teacher: And now we have match and say. Let’s remember how we can say Привіт, Бувай.

Рефлексія.

Прийом рефлексії «Наплічник»

Принцип: Учні передають один одному умовний «наплічник». Той, хто тримає його в руках, має озвучити свої досягнення .Якщо не вдається одразу зібратися з думками, учень може сказати фразу «Пропускаю хід» та передати слово наступному школяреві.

Сьогодні я дізнався…

Я запам'ятав..

Мені було цікаво…

Я навчився…

Мені було важко опрацьовувати...

 

Щодня о 9:00 ми вшановуємо пам’ять українців, загиблих від рук російських окупантів, загальнонаціональною хвилиною мовчання. Ми пам’ятаємо наших воїнів та мирних мешканців.

docx
Додано
22 березня
Переглядів
195
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку