Знайомство. Повторення вивченої лексики. Вивчення нової лексики. Формування навичок усної взаємодії. Робота в парах.

Про матеріал
Мета: ознайомити з формами привітання й прощання та закріпити їх уживання в усному мовленні; застосовувати вміння учнів вітатися іноземною мовою; вчити учнів представляти себе англійською мовою; повторення вивченої лексики; робота в парах. Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу. Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, уважність, організованість та активність.
Перегляд файлу

1 клас  14.09

Тема: Знайомство. Повторення вивченої лексики. Вивчення нової лексики.

Формування навичок усної взаємодії. Робота в парах.

Тип уроку: комбінований.

Мета: ознайомити з формами привітання й прощання та закріпити їх уживання в усному мовленні; застосовувати вміння учнів вітатися іноземною мовою; вчити учнів представляти себе англійською мовою; повторення вивченої лексики; робота в парах.

Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу.

Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, уважність, організованість та активність.

Обладнання: лялька

Хід уроку

І. Організаційна частина

1. Greeting:

The teacher says “Good morning” and asks pupils to stand in a circle. The teacher is holding a toy. She says “Good morning, Kate, and passes it to the next pupil. The pupil responds, adding the name of a friend next to him.

Учитель каже «Доброго ранку» і просить учнів стати в коло. Учитель тримає іграшку. Вона каже: «Доброго ранку, Кейт, і передає це наступному учневі. Учень відповідає, додаючи ім’я друга поруч із собою.

II. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 

ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку.

Мотивація діяльності.

Teacher: Сьогодні в нас урок, коли ми навчимося представляти себе. Я пропоную вам слухати, грати в парах, малювати і розмовляти англійською мовою. Сьогодні ми повторимо Вітання та навчимося ставити і відповідати на питання «What is your name …?», попрацюємо в зошитах.              Let’s go!

Актуалізація опорних знань учнів.

Exercise 4, page 11

Словникова робота. Введення нових лексичних одиниць.

Teacher: Кожен з вас бачить слова на екрані. Давайте прочитаємо ці слова разом англійською мовою.

“What is your name…?”, «My name is… », «His name is… », «Her name is… »

ІV. Основна частина уроку

1. Work with Pupils’ Book. Listen and repeat. (ex.1, p.12)

Present new words: “What is your name…?”, «My name is… », Listen, Repeat.

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають і повторюють.                            U1L4E1

2. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.2, p.12)

Present new words: “What is your name…?”, «My name is… », act out.

Pupils listen and look the first time, and act out the second time.

Презентація нових слів. Учні слухають і дивляться перший раз, а другий розігрують в парах.                            U1L4E2

Відео-урок «What is your name…?»

3. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.3, p.13)

Present new words: “What is your name…?”, «His name is… », «Her name is…», look, listen and repeat.

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий дивляться, слухають і повторюють.                            U1L4E3

 

Фізкультхвилинка.  Go banana- song (відео супровід)

Познайомитися з фруктами та кольорами з зарядки.

V. Закріплення  набутих знань і вмінь

Work in Activity Book.

Парна робота

Ex. 1, P.5 – draw, ask and answer.

Ex. 2, P.5 – colour and say.

Ex. 3, P.5 – listen ad tick.

VІ. Підсумок.

Teacher: And now we have match and say. Let’s remember how we can say Привіт, Бувай.

Рефлексія.

Прийом рефлексії «Наплічник»

Принцип: Учні передають один одному умовний «наплічник». Той, хто тримає його в руках, має озвучити свої досягнення .Якщо не вдається одразу зібратися з думками, учень може сказати фразу «Пропускаю хід» та передати слово наступному школяреві.

Сьогодні я дізнався…

Я запам'ятав..

Мені було цікаво…

Я навчився…

Мені було важко опрацьовувати...

 

Щодня о 9:00 ми вшановуємо пам’ять українців, загиблих від рук російських окупантів, загальнонаціональною хвилиною мовчання. Ми пам’ятаємо наших воїнів та мирних мешканців.

 

docx
Додано
22 березня
Переглядів
49
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку