Фоточелендж "Моделювання одягу"

Про матеріал
Фоточелендж "Моделювання одягу" може бути корисним для того, щоб виразити свою креативність та стиль, спробувати нові образи та комбінації одягу, а також залучити увагу до свого образу. Це може бути також хорошим способом підняти впевненість у собі та показати свій смак у моді.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Гімназія № 11 м. Бердичева. Фоточелендж «Моделювання одягу»

Номер слайду 2

Фоточелендж "Моделювання одягу"1. Сприяє розвитку вашої креативності та уяви, оскільки вам потрібно думати над оригінальними образами для фотосесій. 2. Участь у таких викликах допомагає вам зрозуміти свій власний стиль та виразити його через одяг. 3. Ви можете вдосконалити навички у комунікації через фотографії та спілкування з іншими учасниками челенджу. 4. Це чудовий спосіб не лише розважитися, а й розвинути свої особисті якості та вміння.

Номер слайду 3

Мета уроку: "Моделювання одягу"Ознайомлення учнів з основами створення та проектування одягу. Під час уроку учні зможуть вивчити різні техніки моделювання та працювати з різними матеріалами. На уроці можливо спланувати завдання на створення моделей одягу за власними ескізами або за вказаними параметрами. В результаті учні зможуть розвинути свою креативність та вміння працювати з папером, текстилем та іншими матеріалами.

Номер слайду 4

Сукня «Чарівниця осінь»Виконала: Сироїд Марія Олександрівна 5-А клас

Номер слайду 5

Сукня « Ніжна волошка»Виконала: Сироїд Олександра Олександрівна1-А клас

pptx
Додано
28 лютого
Переглядів
96
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку