Тема: «The smartest»
Мета: закріпити вивчені лексичні та граматичні одиниці, розвивати зв’язне мовлення, тренувати навички читання та аудіювання, продовжити формувати навички граматичного письма; розвиток мислення, уваги, просторового мислення, вміння працювати в команді, розвиток зорової та слухової пом’яті; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Вид заняття: брейн-ринг
Обладнання: презентація, роздатковий матеріал.
Хід заняття
І. Організаційна частина
(Учні по черзі витягують колір, відповідно до якого створюються команди)
Оберіть назву та капітана.
2. Пояснення правил брейн-рингу.
Наша гра складається з кількох рівнів, за кожну правильну відповідь ви отримуєте фішку. Я читаю завдання, ви повинні швидше свого суперника підняти руку та дати правильну відповідь. Перемагає а команда, у кого найбільша кількість фішок.
ІІ. Основна частина.
На дошці слова з пропущеними голосними літерами, завдання учнів відновити та перекласти слова. (на презентації)
(always) –lw--s
(usually) -s--ll-y
(often) -ft-n
(sometimes) s-m-t-m-s
(never) n-v-r
(morning) m-rn-ng
(afternoon) a-ft-rn--n
(evening) –v-n-ng
Гравець с команди показую загадану тварину, завдання учнів відгадати її. Можна використовувати тільки міміку та жести.
Sheep
Cow
Cat
Dog
Goose
Duck
Elephant
Bear
Mouse
Frog
Monkey
bird
Кожна команда отримує набір літер, серед яких їм потрібно знайти назви місяців та розподілити їх за порами року. Пори року роз’єднати.
r |
a |
i |
n |
s |
a |
n |
n |
y |
m |
a |
r |
c |
h |
c |
o |
l |
d |
h |
o |
t |
a |
b |
c |
p |
j |
u |
n |
e |
s |
o |
u |
l |
e |
r |
s |
k |
l |
a |
u |
g |
u |
s |
t |
j |
n |
t |
h |
i |
g |
h |
a |
c |
s |
e |
p |
t |
e |
m |
b |
e |
r |
a |
n |
k |
c |
o |
b |
i |
a |
n |
i |
m |
a |
e |
n |
e |
a |
d |
e |
a |
r |
m |
a |
y |
s |
n |
o |
w |
b |
a |
l |
b |
e |
d |
r |
o |
o |
f |
c |
u |
p |
j |
u |
l |
y |
h |
a |
l |
l |
w |
a |
y |
j |
l |
j |
a |
n |
u |
a |
r |
y |
r |
o |
o |
m |
o |
c |
t |
o |
b |
e |
r |
s |
o |
f |
a |
d |
s |
n |
a |
k |
e |
f |
e |
b |
r |
u |
a |
r |
y |
o |
b |
d |
e |
c |
e |
m |
b |
e |
r |
l |
d |
a |
p |
r |
i |
l |
c |
f |
n |
o |
w |
e |
m |
b |
e |
r |
g |
o |
o |
s |
e |
w |
Winterspringsummerautumn
Підписати на малюнку меблі та назви кімнат. Перемагає та команда, яка назве найбільшу кількість слів за менший проміжок часу.
Команди отримують текст та завдання до нього. Перемагає та каманда, яка першою закінчить.
Uncle Fred’s Farm
The farmhouse is painted and it looks nicer. The flowers are more beautiful. The tractor is more useful. Farmer Fred drivers it and works in the fields. In the vegetable garden there are lots of vegetables. Fred’s wife Lisa cooks them for dinner. The cows are cleaner. They are happier and give a lot of milk. Fred sells it and he also makes cheese. The dog’s life is better and more interesting. He plays with Fred’s son Tim. He eats better food. He’s not so thin any more. He is fatter.
The chicken house has a new roof and it is more comfortable. The chickens are warmer and they aren’t afraid of the fox any more. They give more eggs so that farmer Fred and his family can have fresh eggs for breakfast in the morning. There is a big cat on the farm now and the mice are afraid. Life is also worse for the fox. He is not so fat and he is hungry. He doesn’t have chicken for dinner any more.
Учням необхідно відповідно до тексту вставити слова на місці пропусків.
The __________ is painted and it looks nicer. The flowers are more __________. The tractor is more useful. Farmer Fred drivers it and works in the _____. In the vegetable garden there are lots of vegetables. Fred’s _____ Lisa cooks them for dinner. The _____ are cleaner. They are _________ and give a lot of milk. Fred sells it and he also makes cheese. The dog’s life is better and more interesting. He plays with Fred’s son Tim. He eats _______ food. He’s not so thin any more. He is fatter.
The chicken house has a new _____ and it is more comfortable. The ________ are warmer and they aren’t afraid of the fox any more. They give more ____ so that farmer Fred and his family can have fresh eggs for ________ in the morning. There is a big cat on the farm now and the mice are afraid. Life is also worse for the ____. He is not so fat and he is hungry. He doesn’t have chicken for ______ any more.
На дошці записане слово FRIENDSHIP. Учні складають з цього слова та записують слова. Перемагає та команда, яка назве більшу кількість слів.
(friend, ship, red, end, he, she, pen, hen, pen, dish)
Я називаю будь-яку літеру алфавіту, команди повинні назвати як можна більше слів на цю літеру.
Наприклад, b – book.
ІІІ Заключна частина
Підведення підсумків та визначення переможців.
Sheep
Cow
Cat
Dog
Goose
Duck
Elephant
Bear
Mouse
Frog
Monkey
Bird