14 травня о 18:00Вебінар: Закордонний досвід: принципи взаємодії батьків, вчителів та учнів у закладах освіти (на прикладі школи «Британніка», м. Будапешт)

Характеристика учениці 1 класу музичної школи по класу спеціального фортепіано

Про матеріал
Характеристика для учня-початківця. Цей матеріал може використовуватись,як зразок для молодих вчителів музичної школи,але не може копіюватись повністю.Треба зазначити,що про природні музичні здібності треба указати тільки в першому і випускному класі.
Перегляд файлу

Характеристика учня/учениці 1 класу за 20_/20_навчальний рік

Учениця має середні музичні і піаністичні здібності. Потребує розвитку почуття ритму,музична,слухова,зорова пам’ять. Ігровий апарат непоганий,вільний,добре організований,але є ще деякі проблеми з координацією. Учениця дуже непосидюча,їй важко зосередитись та всидіти на місці,вона потребує постійної варіативності методів та форм уроку. На уроках учениця намагалась бути старанною,уважною,ініціативною та свідомо реагувати на вказівки викладача. Вдома поступово учениця навчилась працювати самостійно та виконувати домашні завдання досить якісно. Має гарний батьківський контроль. Музикою дуже зацікавлена. За рік набула певних піаністичних навичок,розвинулась в технічному та інтелектуальному напрямку. На сцені тримається доволі впевнено,на академічному концерті показала хороший результат. План виконала в повному обсязі. В наступному році треба приділити більше уваги розвитку координації,звукоутворенню в кантиленних творах,формуванню образного мислення та більш свідомого відношення до метро-ритму.
Висновки комісії ___переведена в 2 клас
викладач _____________________

docx
Додано
15 січня
Переглядів
104
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку