14 травня о 18:00Вебінар: Закордонний досвід: принципи взаємодії батьків, вчителів та учнів у закладах освіти (на прикладі школи «Британніка», м. Будапешт)

Характеристика учениці музичної школи класу "Сольний спів"

Про матеріал
Характеристика для учнів випускних класів музичних шкіл. Характеристика може використовуватись як зразок . У характеристиці обов'язково повинні вказуватися музичні здібності, досягнення , виконання/ не виконання навчальної програми та та саму программу.
Перегляд файлу

ХАРАКТЕРИСТИКА

УЧЕНИЦІ 8-ГО КЛАСУ ХОРОВОГО ВІДДІЛУ КЛАСУ «СОЛЬНИЙ СПІВ»

МУЗ.ШКОЛИ №1 ІМ.С. ВІЛЬКОНСЬКОГО

……………..

 

Учениця має дуже гарні музичні здібності: гарний слух, почуття ритму  та музичну пам’ять. Після мутації голос набув забарвлення ліричного сопрано. …. протягом  року розширювала свої виконавські можливості, наполегливо і результативно займалася, , працювала над  динамікою, філіровкою та мелізмами. Учениця має дуже насиченій та яскравий тембр голосу, в процесі співу вдало використовує міміку та жести. Емоційність та відчуття стильових особливостей твору допомагають їй  на сцені створювати вокально-сценічний образ.

…. дуже наполеглива та працьовита учениця. Брала участь у шкільних та позашкільних заходах: сольно, у складі хорових та вокальних колективів. Є лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. 

Навчальну програму виконано згідно з учбовим планом.

 

 

Програма екзаменаційного виступу:

 

  1. «Четверта пісня Мавки» з опери «Лісова пісня» І. Францескевич,
  2. Муз. і сл. В.Чіара «La spaqnola»,
  3. Укр. нар. пісня в обр. І. Доскалова «На вулиці скрипка грає».

 

docx
Додано
29 червня 2020
Переглядів
298
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку