Розробка уроку в ігровій формі "Holiday plans" для 4 класу за підручником Г. Пухта, Ґ. Ґернґрос, П. Льюіс - Джонс Quick Minds (Ukrainian edition), Cambridge University Press and Publishing House Linguist, 2021. Розроблено згідно з Державним стандартом початкової загальної середньої освіти Нової української школи та відповідно до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти. Публікація буде корисною для вчителів англійської мови.
4-А 12.12
Тема Канікули моїх друзів
Мета уроку:
Навчальна: актуалізувати вивчений лексико-граматичний матеріал та навчати учнів оперувати ним, практикувати використання структури “be going to” ; удосконалювати комунікативні навички; продовжувати формувати уміння читання, письма та усного мовлення, розуміти і передавати інформацію іноземною мовою
Розвиваюча: розвивати мовну здогадку, зорову пам'ять, критичне мислення, вміння аналізувати і логічно та послідовно викладати свої думки за темою
Виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови, культуру поведінки при спілкуванні, вміння працювати у групах, почуття доброзичливості та взаємодопомоги.
Обладнання: демонстраційний матеріал, підручник Quick Minds 4, робочий зошит.
Тип уроку: Практичне застосування знань, умінь і навичок.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1.Привітання . Організаційний момент
“Hello song”
- Sit down who likes sunny weather /windy weather etc.
2. Повідомлення теми та мети уроку
- Today we are going to speak about holiday plans. We’ll revise the words, read, listen, write, sing and play at our lesson. At the end of the lesson you will be able to talk about your holiday plans according to the weather.
3. Введення в іншомовну атмосферу. Tongue twister
- So, first of all let’s train our tongues
Whether the weather is good,
Whether the weather is bad,
You’ve got to put up with the weather
Whether you like it or not
II. Основна частина уроку.
Активізація та закріплення лексичного матеріалу. Тренувальні вправи.
1. Мовленнєва зарядка.
1) - What’s the weather like today? T-P
2) Graph
a) - Let’s do the survey. What’s the weather do you like? (make a graph)
6
5
4
3
2
1
b) results:
- Your favourite weather is …..
- What are you going to do tomorrow?
2. Пісня /Song “I’m going to go on a super holiday”
- Let’s sing what can you do on a super holiday. (PB.p38)
3. Робота з підручником (PBp.39)
Ex.1 – reading
Ex.2 - listening
Ex.3 - writing
4. Фізкультхвилинка /Rest
5. Асоціативний кущ /Mind Map «Holiday Plans»
6. Практика читання та письма
Reading
Activity book (зошит) Ex1,p39-Прочитайте текст та вимовте ім`я для кожного зображення.
Lily-d) Oliver and James-b) Ruby-a) Dylan-c)
Writing activityEx-1,p39 Make the questions. Then look and answer.
1. you/are/to/France/going/visit/?- Are you going to visit to France ? No,I am not.
2. you/photos/take/going/are/to/?- Are you going to take photos? Yes,I am.
3. you/go/snorkelling/are/going/to?-Are you going to go snorkeling? No,I am not.
4. going/are/to/music/listen/you/to?-Are you going to listen to music? Yes, I am.
5. you/read/to/are/book/going/a/?- Are you going to read a book? Yes, I am.
6. you/food/of/to/eat/are/going/lots?- Are you going to eat lots of food? Yes, I am.
Exercises for our fingers
7. Гра «Ланцюжок» / “Chain game”, (extra game)
I’m going to play computer games. – I’m going to play computer games and I’m going to ...
III. Заключна частина уроку
- Do you like today’s lesson?
1. Self-assessment. “Traffic light” Technology.
- I am satisfied with your work today. You were active.
- And how are you now?
- Please, lift up a Lego brick with a mood that suits you.