Інфо-картка "Тарас Шевченко"

Про матеріал
Можливості для використання: • Вчителям – при підготовці до уроку, як схема «з чого розпочати». • Учням – як пам’ятка про історичного діяча, творчий пошук, обробка та систематизація інформації, елемент до учнівського проекту, домашнє завдання і т.п. • Абітурієнтам – пам’ятка для візуального розпізнавання відповідної історичної персоналії, а також систематизація інформації під час підготовки (самопідготовки) до ЗНО або НМТ з історії України.
Перегляд файлу

Інфо-картка

 Пропоную колегам, учням та абітурієнтам інфо-картки для систематизації інформації про історичного діяча.

Можливості для використання:

  • Вчителям – при підготовці до уроку, як схема «з чого розпочати».
  • Учням – як пам’ятка про історичного діяча, творчий пошук, обробка та систематизація інформації, елемент до учнівського проекту, домашнє завдання і т.п.
  • Абітурієнтам – пам’ятка для візуального розпізнавання відповідної історичної персоналії, а також систематизація інформації під час підготовки (самопідготовки) до ЗНО з історії України.

В першій частині інформація вже заповнена і готова для використання.

«Портретна галерея» - містить декілька зображень історичного діяча, що найчастіше зустрічаються у підручниках з історії. Особливо це є зручним для абітурієнтів при підготовці до ЗНО з історії України – розділ історичні персоналії обов’язкові для візуального розпізнавання.

«Коротка інформаційна довідка» - стисла інформація, що стосується діяльності відповідної історичної персони. Данні не є вичерпними, за бажання можна редагувати.

За допомогою другої частини картки можна допомогти учням організовувати і систематизувати інформацію уроку через фіксацію актуальних знань й знань, отриманих у процесі роботи.

«Цікаві факти!» - пропонуємо учням, або абітурієнтам шляхом систематизації отриманої інформації на уроці та різних видів джерел виокремити і занотувати 4 особливі факти, що стосуються відповідної історичної персоналії.

«Особистий внесок в історію» - пропонуємо учням або абітурієнтам визначити особистий внесок історичної персоналії в історію. Чому саме ця персоналія є важливою для вивчення в курсі історії України та яким чином вона змінила хід історії.

Ілюстративний матеріал поданий у картці з мережі Інтернет.

#ЗНО

Портретна галерея

Коротка інформаційна довідка

Картинки по запросу тарас шевченко   Национальный музей Т. Г. Шевченко

Тарас Шевченко - народний співак | СПАДЩИНА ПРЕДКІВ   Файл:Taras Shevchenko - portrait by Ivan Kramskoi.jpg — Вікіпедія

У 1840 р. у Петербурзі вийшла перша збірка його поезій «Кобзар». Був одним з найвидатніших майстрів українського образотворчого мистецтва. В 1844р. вийшов альбом офортів «Живописна Україна», де представлені роботи художника на історичну тематику («Дари в Чигирині», «Смерть Б.Хмельницького»). Член Кирило-Мефодіївського братства. Покаранням за просвітницьку діяльність стали 10 років солдатчини в Оренбурзькому краї. Помер поет 10 березня 1861 р. в Петербурзі, був перепохований у Каневі на Чернечій (нині Тарасовій) горі.

Цікаві факти!

Особистий внесок в історію

D:\1. КАТЯ\Бізнес\Для бизнеса\depositphotos_18824713-stock-photo-clip-board.jpg

 

docx
Додано
19 лютого 2023
Переглядів
402
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку