Інфо-картка "Євген Петрушевич"

Про матеріал
Можливості для використання: • Вчителям – при підготовці до уроку, як схема «з чого розпочати». • Учням – як пам’ятка про історичного діяча, творчий пошук, обробка та систематизація інформації, елемент до учнівського проекту, домашнє завдання і т.п. • Абітурієнтам – пам’ятка для візуального розпізнавання відповідної історичної персоналії, а також систематизація інформації під час підготовки (самопідготовки) до ЗНО з історії України.
Перегляд файлу

Інфо-картка

 Пропоную колегам, учням та абітурієнтам інфо-картки для систематизації інформації про історичного діяча.

Можливості для використання:

  • Вчителям – при підготовці до уроку, як схема «з чого розпочати».
  • Учням – як пам’ятка про історичного діяча, творчий пошук, обробка та систематизація інформації, елемент до учнівського проекту, домашнє завдання і т.п.
  • Абітурієнтам – пам’ятка для візуального розпізнавання відповідної історичної персоналії, а також систематизація інформації під час підготовки (самопідготовки) до ЗНО з історії України.

В першій частині інформація вже заповнена і готова для використання.

«Портретна галерея» - містить декілька зображень історичного діяча, що найчастіше зустрічаються у підручниках з історії. Особливо це є зручним для абітурієнтів при підготовці до ЗНО з історії України – розділ історичні персоналії обов’язкові для візуального розпізнавання.

«Коротка інформаційна довідка» - стисла інформація, що стосується діяльності відповідної історичної персони. Данні не є вичерпними, за бажання можна редагувати.

За допомогою другої частини картки можна допомогти учням організовувати і систематизувати інформацію уроку через фіксацію актуальних знань й знань, отриманих у процесі роботи.

«Цікаві факти!» - пропонуємо учням, або абітурієнтам шляхом систематизації отриманої інформації на уроці та різних видів джерел виокремити і занотувати 4 особливі факти, що стосуються відповідної історичної персоналії.

«Особистий внесок в історію» - пропонуємо учням або абітурієнтам визначити особистий внесок історичної персоналії в історію. Чому саме ця персоналія є важливою для вивчення в курсі історії України та яким чином вона змінила хід історії.

Ілюстративний матеріал поданий у картці з мережі Інтернет.

#ЗНО

Портретна галерея

Коротка інформаційна довідка

Картинки по запросу петрушевич     Євген Петрушевич – президент і диктатор | Збруч

Сокаль і Сокальщина :: Історичні постаті та діячі сокальщини    Новини України: День в історії – народився Євген Петрушевич

Активний член Української національно-демократичної партії, посол до Австрійського парламенту (1907р.) та Галицького сейму (1913-1914рр.). Очолював Українську Народну Раду, яка в листопаді 1918р. проголосила ЗУНР. Президент Західноукраїнської Народної республіки (ЗУНР). 22 січня 1919р уклав із Директорією УНР Акт Злуки. Влітку 1919р. отримав диктаторські повноваження, які означали суміщення обов’язків президента і голови уряду. Попри суперечності з С.Петлюрою, приєднав Галицьку армію до армії Української Народної Республіки (УНР) для спільної боротьби проти більшовиків.

Цікаві факти!

Особистий внесок в історію

D:\1. КАТЯ\Бізнес\Для бизнеса\artage-io-thumb-e36897208e0746b44218ecc1b41efcaa.png

 

docx
Додано
25 червня 2022
Переглядів
242
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку