Інноваційний урок з фізичної культури

Про матеріал
формувати потребу до потреб фізичними вправами, оволодівати навичками ведення баскетбольного м’яча, виховання свідомого ставлення до занять фізичною культурою
Перегляд файлу

Баскебол                       Розробка уроків
                     з баскетболу для

                       5 класів

 

 

 

УРОК №1

 

Тема уроку: баскетбол

Мета:  формувати потребу до потреб фізичними вправами, оволодівати навичками ведення баскетбольного м’яча, виховання свідомого ставлення до занять фізичною культурою

Завдання:

  1. вивчення техніки ведіння баскетбольного м’яча на місці та  у русі;
  2. вивчення  техніки прийому та передачі баскетбольного м’яча від грудей;
  3. сприяння розвитку рухливості, спритності в іграх

Місце проведення:  спортивний зал.

Інвентар: баскетбольні м’ячі.

 

Хід уроку

 

          № зп

Зміст уроку

Дозу-вання

Організаційно-методичні вказівки

І. Підготовча частину уроку (12хв)

1

 

 

 

2

 

 

3

4

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Шикування  класу. Здача рапорту черговим.

Повідомлення завдання уроку.

Правила поведінки  і техніки безпеки на уроці фізкультури

Підрахунок ЧСС за 15 сек.

Стройові  вправи:

повороти на місці;

перешикування з однієї шеренги у дві і навпаки

 Різновиди ходьби:

на носках, руки підняті в гору;

на п’ятках, руки за голову, «пальці в замок»;

на внутрішньому та зовнішньому боці ступні, руки на поясі;

ходьба звичайна.

 Перешикування із колони по 1 в колону  по 4 одночасним поворотом наліво

Загальнорозвиваючі вправи на місці

1) В.п.-о.с.

1 – нахил голови вперед;

2 – нахил голови назад;

4 – нахил голови вправо;

4 -   нахил голови вліво.

2) В.п. – кисті в «замок».

1-4 –колові рухи руками вперед;

5-8 – те саме назад.

3) В.п. – о.с.

1 – праву ногу назад на носок, руки вгору;

2 – в.п.- о.с.;

3 – ліву назад на носок, руки вгору;

4 - в.п.- о.с

4) В.п. – ноги нарізно, руки за голову, кисті в «замок»

1-2 –повороти вліво;

3-4 – повороти вправо.

5) В.п. – широка стійка, руки на поясі

1-3 – три пружинні нахили, руки вперед;

4-в.п.

6) В.п.- руки вперед

1 – махом правої ноги доторкнутися до кінчиків пальців

2- в.п.

3 – махом лівої ноги доторкнутись до кінчиків  пальців;

4 – в.п.

7)  В.п. – присівши

1-4 – стрибки вперед звичайно;

1-4 – стрибки правим боком;

1-4 – стрибки лівим боком;

1-4 – стрибки спиною вперед

8) В.п. – руки на поясі. Стрибки на двох ногах.

Перешикування із колони по 4 в колону по одному.

2хв

 

 

 

 

 

 

15сек.

30сек.

 

 

 

1хв.

 

 

 

 

 

 

 

15-20 сек.

 

 

 

 

 

2 повт.

 

 

 

4повт.

 

 

 

 

4 повт.

 

 

 

 

 

 

4 повт.

 

 

 

 

4 повт.

 

 

 

 

4 повт.

 

 

 

 

 

2повт.

 

 

 

 

 

 

 

 

20 разів

 

 

В шеренгу, прослідкувати  за охайністю спортивної форми

 

 

 

Початковий пульс.

Під час виконання вправ тулуб тримати рівно, підборіддя підняти.

 

Формування постави, запобігання  плоскостопості

 

 

 

 

 

 

 

Під час виконання вправ плечі не піднімати і не нахилятися

 

Лікті вниз.

 

 

 

 

Прогнутися, голову назад.

 

 

 

 

 

Не повертатись на ступнях.

 

 

 

 

 

Ноги в колінних суглобах не згинати.

 

 

 

 

 

 

 

Виконувати стрибки не вистрибуючи вгору.

9

Розминочний біг у легкому темпі. Ходьба на відновлення дихання.

2хв.

30сек.

Дистанція  два кроки

11

Підрахунок ЧСС за 15 сек

 

 

Основна частина уроку (30-32хв)

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Клас поділений на чотири відділення і стоїть в колону по одному біля центральної лінії спортзалу

1 Кожне відділення виконує ведення м’яча правою рукою, рухаючись до відмітки, 5 разів на місці виконує ведення м’яча правою, потім  –лівою, у зворотньому напрямі – лівою рукою.

Виконувати ведення баскетбольного м’яча правою рукою до щита з подальшим кидком у  кільце, назад вести м’яч лівою рукою і виконати передачу м’яча двома руками від грудей

 

Підрахунок ЧСС за 15 сек

 

Гра «Салки». Усі учні виконують ведення м’яча правою рукою, «Салка» теж веде м’яч правою рукою, а потім повинен доторкнутися до іншого гравця. До кого він доторкнеться, той піднімає руку вгору і кричить «Я салка» - гра продовжується. Далі те саме, тільки вести мֹяч лівою рукою

Навчальна гра у баскетбол за спрощеними правилами

 

 

 

 

 

 

4повт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4повт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-5хв.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тулуб дещо нахилено вперед, голова піднята, пальці  розведені і зігнуті.

 

Ведення здійснюється  послідовними м’якими поштовхами м’яча вниз-уперед. Дивитись вперед, а не на м֦’яч.

 

 

 

Під час ведення м’яча гравців тримати у полі зору.

Заключна частина уроку (3-5 хв.)

1

 

2

3

 

 

 

4

Вправи на відновлення дихання

Підрахунок ЧСС за 15 сек

Підведення підсумків уроку

 

 

Домашнє завдання

3-4 рази

 

2хв.

 

 

 

1хв.

Спеціальні дихальні вправи.

 

Визначити кращих учнів, дати рекомендації відстаючим.

Щоденно виконувати вправи ранкової гімнастики

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Значок баскетбольного кольца и мяча | Премиум векторы 

 

УРОК №2

 

                           Тема уроку: баскетбол

                           Мета:  формувати вміння виконувати  технічні    

                          елементи гри у баскетбол, оволодівати навичками виконання кидків   у кільце, зміцнення здоров’я учнів

 

Завдання:

  1. ознайомлення з технікою виконання кидка у кільце з близької відстані;
  2. повторення техніки ведення  баскетбольного м’яча;
  3. сприяння розвитку координації  рухів.

Місце проведення:  спортивний зал.

Інвентар: баскетбольні м’ячі, свисток.

 

Хід уроку

№ зп

              

Зміст уроку

Дозу-вання

Організаційно-методичні вказівки

І. Підготовча частину уроку (12-14 хв)

1

 

2

 

 

3

 

 

4

 

 

 

5

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

8

 

 

 

Шикування  класу. Здача рапорту черговим.

Повідомлення завдання уроку.

Підрахунок ЧСС за 15 сек

Стройові  вправи на місці: повороти ліворуч,  праворуч, кругом.

Ходьба, різновиди: на носках, п’ятках, перекати з п’ятки на носки, у напівприсіди.

Перешикування із колони по 1 в колону по 2.

Загальнорозвивальні вправи з м’ячем.

1) в.п.- о.с. – р.з м’ячем вниз

1. крок правою ногою вперед, руки з м’ячем вгору;

2. в.п.;

3. крок лівою ногою вперед, руки з м’ячем вгору;

4. в.п.

2) В.п. – ноги нарізно, руки з м’ячем  вгору

1-2 нахил вліво

3-4 нахил вправо

3) В.п. – о.с. руки з м’ячем внизу

1- руки вгору

2- руки вниз

3- присід – руки вперед

4- в.п.- о.с

4) В.п. ноги нарізно, руки вниз

1-2 поворот вліво руки вперед

3-4 поворот вправо

5) В.п.- о.с. м’яч між ступнями

4 стрибки вперед

4 стрибки назад

4 стрибки вліво

4 стрибки вправо

Перешикування із колони по 2 в колону по 1

Рівномірний біг із поворотом через плече

 

Підрахунок ЧСС за 15 сек

 

 

2хв.

 

 

до 30сек.

 

по 20м

 

 

 

 

 

4повт.

 

 

 

 

 

 

 

 

4 повт.

 

 

 

4повт.

 

 

 

 

4повт.

 

 

 

 

2повт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3-4 повт по колу.

 

Шикування в шеренгу, перевірити наявність спортивного одягу.

 

Чітке виконання вправ

 

Стежити за поставою, дотримуватися дистанції.

 

 

 

Прогинатися, ноги ставити на носок.

 

 

 

 

 

 

 

Руки  тримати прямими.

 

 

Під час виконання руки вгору, піднятися на носки.

 

 

Постійно збільшуючи амплітуду

 

 

М’яч притиснути ступнями, ноги в колінах не згинати.

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконується на носку тієї ноги, в яку сторону виконується поворот

Основна частина уроку (27-30 хв)

1

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

4

 

 

 

 

 

 

 

5

Клас розділити на чотири відділення на відстані 18-20м.

Виконувати кидку м’яча у кільце.

 

За сигналом діти виконують кидки у кільце, перебігаючи до наступного щита. Команда яка закине найбільше м’ячів, перемагає.

Учні виконують ведення м’яча до щита правою рукою, кидок у кільце, далі ведення м’яча у зворотному напрямку лівою рукою.

Чотири кололи розмістити на проти, на відстані 3-4 м. у направляючих колони 1 та 7 по м’ячу. За командою гравець 1 передає м’яч 4 і біжить у кінець колони, 4  гравець біжить і віддає м’яч другому і т.д.

 

 

 

 

 

 

 

Підрахунок ЧСС за 15 сек

 

За сигналом діти виконують кидки у кільце.

3 лінії старту

Виконують ведення м’яча до щита правою рукою, кидок у кільце, у зворотньому напрямі – ведення лівою, передача м6яча наступному учаснику.

Гра у баскетбол.

6-8повт.

 

 

4-5 кид.

 

 

2-3хв

 

 

 

 

 

3-5 хв.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3-5хв.

 

 

 

 

3-5 хв.

 

 

 

 

7-8 хв.

Тулуб трохи нахилений уперед – у бік ведення.

Відділення стає з боку від щита під кутом 45 градусів.

Всі кидки виконують по черзі біля свого щита.

 

 

 

Перемагає команда, яка закінчила ведення м’яча  і найбільше закинула їх у кошик.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стоять в колону, збоку від щита, кидки виконують по черзі.

 

Перемагає команда, яка закине найбільше м’ячів і першою закінчить ведення м’яча.

За спрощеними правилами

 

 

Заключна частина уроку (3 хв.)

1

2

 

 

 

3

4

 

5

Шикування в шеренгу.

Гра «Заборонений рух». Учні повторюють за вчителем вправи, крім забороненої.

Підрахунок ЧСС за 15 сек

Підведення підсумків уроку.

Домашнє завдання.

 

15сек.

 

2хв.

 

 

30сек.

 

15сек.

Інтервал - на витягнуті руки.

Вправи на координацію, на увагу.

Відзначити кращих.

 

Виконувати вправи ранкової гімнастики.

 

Мяч в кольце обои 1600x1200. 

УРОК №3

 

                                    Тема уроку: баскетбол

                                    Мета:  формувати свідоме прагнення до

                                    самовдосконалення,оволодівати навиками

                                    виконання кидків у кільце, виховання колективізму,  зміцнення  здоров’я школярів.

 

Завдання:

  1. подальше вивчення техніки кидка  м’яча у кільце;
  2. закріплення  техніки ведення  і передачі баскетбольного м’яча;
  3. розвивати спритність, швидкість реакції.

Місце проведення:  спортивний зал.

Інвентар: баскетбольні м’ячі, свисток, фішки.

 

Хід уроку

 

№ зп              

Зміст уроку

Дозу-вання

Організаційно-методичні вказівки

І. Підготовча частину уроку (10-12хв)

1

 

2

 

 

3

4

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

7 

8

Шикування  класу. Здача рапорту черговим.

Нагадати правила техніки безпеки.

Підрахунок ЧСС за 15 сек

Повороти на місці.

Різновиди ходьби.

 

Загальнорозвивальні вправи у русі.

1) В.п. – руки вгорі

1-4 колові рухи вперед зі стрибками вгору

1-4 колові рухи назад

2) В.п. – руки перед грудьми зігнуті у ліктьових суглобах

1-2 відведення зігнутих рук

3-4 поворот тулуба вправо – вліво з одночасним відведенням прямих рук

3) В.п. – руки на поясі, ходьба із підніманням колін (стегон) торкаючись грудей на кожен крок.

4) В.п. – руки вперед махом ноги доторкнутися до кінчиків пальців

5)  В.п.- присівши

1-4 стрибки вперед звичайно

1-4 стрибки правим боком

1-4 – стрибки лівим боком

1-4 – стрибки спиною вперед.

 В.п. – руки на поясі, біг правим боком, біг лівим боком.

Рівномірний біг.

 Спеціальні бігові вправи.

Підрахунок ЧСС за 15 сек

1-2 хв.

 

30сек.

 

 

15-20 сек.

 

 

 

6-8повт.

 

 

 

6-8повт.

 

 

 

 

 

6-8повт.

 

 

 

8-10 повт.

 

8-10 повт.

 

 

 

 

20м.

 

 

2хв.

1хв.

В шеренгу.

 

 

 

 

Слідкувати за чітким виконанням на кожну вправу.

 

 

Руки не згинати, слідкувати за вистрибуванням вгору.

Амплітуда максимальна, не нахилятися вперед.

 

 

 

Не присідати.

 

 

 

Мах виконувати на кожен крок.

 

Виконувати у повному присіді, не вистрибуючи вгору.

 

 

 

Виконувати у напівприсіді.

 

У колону по 1.

 

Основна частина уроку (28-30 хв)

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Учні шикуються парами на відстань 3м, у одного з них баскетбольний м’яч, виконують 10 передач між собою, потім 1 гравець виконує ведення м’яча упродовж 10 сек. Інший гравець старається відібрати м’яч, не порушуючи правил гри.

Чотири команди шикуються біля центральної лінії баскетбольної площадки. Дві у  напряму до одного щита, інші дві до другого. За командою гравці по черзі виконують ведення м’яча до щита і намагаються закинути м’яч у кошик.

 

Підрахунок ЧСС за 15 сек

 

Гра у міні-баскетбол із вивченням правил гри. Одночасно грають чотири команди на двох площадках (упоперек залу).

 

8-10хв.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8-10хв.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10хв.

 

Ведення виконується по прямій з обведенням фішок.

 

 

 

 

 

 

Організація роботи учнів змагальним методом. Кожному гравцю дається три спроби. Перемагає команда, яка найбільше закинула м’ячів у кошик і закінчила естафету першою.

 

 

 

Судді учні.

Заключна частина уроку (3 хв.)

1

2

 3

 

4

Шикування в шеренгу.

Підрахунок ЧСС за 15 сек

Підведення підсумків уроку.

Домашнє завдання.

15сек.

2хв.

 

45сек.

 

 

 

Вправи на розвиток м’язів черевного пресу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інноваційний урок

 з фізичної культури методом колового тренування

у 8 класі

Найважливішим у роботі учителя фізичної культури є: вироблення в учнів інструктивних навичок та умінь самостійно виконувати фізичні вправи, диференціація навчальної роботи з фізичної культури, здійснення індивідуального підходу до учнів, уважне ставлення до розподілу фізичного навантаження на учнів, створення безпечних умов проведення уроку.

Засобів багато. Це і проведення уроків методом колового тренування, і виконання вправ у парах, це і урок-аукціон, і урок- КВК, і урок-змагання, і використання нестандартного обладнання, і використання карток.

Проведення уроку методом колового тренування я поєднала із проведенням змагань, з використанням нестандартного обладнання. Все це дало можливість підвищити щільність уроку, урізноманітнити навчальний процес, зробити його більш цікавим, плідним, організувати як колективну так і індивідуальну роботу, провести урок на більш емоційному рівні.

 

Тема. Загальна фізична підготовка

 

Мета. Формувати мотивацію на здоровий спосіб життя, розвивати фізичні якості.

 

Завдання уроку:

 

  1.   Розвиток фізичних якостей методом колового тренування.
  2.   Сприяння розвитку уваги, дисциплінованості, кмітливості.
  3.   Виховання сміливості, колективізму.

 

Місце проведення: спортзал.

 

Інвентар: гімнастичні драбини, обручі, канати, перекладини для підтягування, свисток, гімнастичні лави, колода, аркан.

 

 п/п

Зміст уроку

Дозу-вання

Організаційно-методичні вказівки

І. Підготовча частину уроку (12-14хв)

1

Шикування  класу. Здача рапорту черговим

1хв

В шеренгу, прослідити  за охайністю спортивної форми

2

Вітання з учнями класу, ознайомлення із завданнями уроку

1хв

 

3

Правила поведінки і техніка  безпеки під час виконання фізичних вправ

10-15 сек.

Виконувати вправи по команді

4

ЧСС за 15 сек.

 

Готовність учнів  до уроку

5

Перешикування з однієї шеренги в колону по одному з одночасним поворотом направо

5 сек.

Прослідити за чітким виконанням команди

6

Різновиди ходьби:

1. на носках, руки на пояс;

2. на п’ятка, руки на пояс;

3. на внутрішній стороні ступні,  руки на пояс;

4. на зовнішній стороні ступні,  руки на пояс;

5. перекатом з п’ятки на носки;

6. напівприсівши;

7. у положенні присівши

 

10 м

 

10 м

 

10 м

 

10 м

 

10 м

 

10 м

10 м

Тулуб тримати рівно, не нахиляти

7

Ігрова розминка «Вище ноги від землі» За сигналом одного свистка учні біжать по колу в колону по одному. Коли учитель дасть сигнал – два свистка, учні повинні прийняти положення «вище ноги від землі» на 2-й жердині гімнастичної драбини. Хто останній: хлопці  -2 підтягування на високій перекладині, дівчата – 5 підтягувань на низькій перекладині. Після виконання знову стають у колону для продовження розминки.

2-3 хв

НЕ обганяти один одного, дистанція між учнями  два кроки

8

Ходьба в колону по одному в обхід, ходьба в ногу. На 4 кроки – вдих, на 4 кроки - видих

3повт.

Відновлення дихання

9

Загальнорозвивальні вправи в русі.

1. В.п. руки до плечей.

1-4 – колові рухи вперед,

5-8 – колові рухи назад.

2. В.п.- права рука вгору, зміна положення рук на кожен крок.

3. В.п. – руки перед грудьми зігнуті в ліктьових суглобах.

1-2 – відведення зігнутих рук,

3-4 відведення прямих рук з одночасним поворотом вліво-вправо.

4. В.п. – руки вперед,

1- махом лівої ноги доторкнутися до кінчиків пальців,

2 – в.п.,

3 – те саме але правою ногою,

4 – в.п.

5.  В.п. – руки вгору,

1-4 – колові рухи вперед із стрибками вгору,

5-8 – колові рухи назад,

6. В.п. – присівши,

1-4 – стрибки на двох ногах  вперед,

1-4 – стрибки правим боком,

1-4 – стрибки лівим боком,

1-4 – стрибки спиною вперед

 

 

2повт.

 

 

8повт.

 

 

6повт.

 

 

 

 

 

 

 

6повт.

 

 

 

 

 

 

 

4-6 повт.

 

 

2повт.

 

 

 

Перекат з п’ятки на носки

 

Руки не згинати в ліктьових суглобах

 

Руки на рівні плечей

 

 

 

 

 

 

 

Ноги не згинати, руки не опускати

 

 

 

 

 

 

Руки прямі

 

 

 

Виконати стрибки не вистрибуючи вгору.

10

Ходьба в колону по одному. Руки через сторони вгору – вдих, нахил вперед, опустити руки вниз – видих.

4повт.

Інтервал два кроки. Відновлення дихання.

11

1. Ходьба по гімнастичній лаві, руки на пояс;

2. ходьба по низькій колоді, руки в сторону;

3. ходьба по канату, який лежить на підлозі, руки в сторону;

4. стрибки по купинах;

5. стрибки на двох ногах по квадратах вліво-вправо.

10 м

 

 

10м

 

10 м

 

 

10 м

10 м

Прослідити за збереженням рівноваги та осанки

12

ЧСС за 15 сек.

 

Готовність класу до основної частини уроку

13

Перешикування класу із колони по 1 в колону по 4.

 

Підрахунок ЧСС за 15 сек

30сек.

З послідовним поворотом наліво у русі. Інтервал – 3 кроки.

ІІ. Основна частина уроку (28-30зв.)

1

По периметру волейбольної площадки всі 4 відділення стають в шеренгу, лицем до центру зала.

 

 

 

 

 

 

 

1 відділення – підтягування  на перекладені: хлопці на високій із вису, дівчата – на високій із вису лежачи.

2 відділення – із положення лежачи на спині, руки за голову – піднімання тулуба в сід.

3 відділення – із положення упору присівши – упор лежачи і т.д.

4 відділення – вистрибування вгору із положення присівши.

  Виконання вправ по відділеннях виконується за одним свистком, за другим закінчення.

  Перехід до слідкуючої станції відбувається після пробігання у повільному темпі  одного кола по спортзалу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15сек.

 

 

 

 

 

15сек.

 

 

 

15сек.

 

 

 

15сек.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тулуб рівно, ноги не згинати

 

 

 

 

В положенні лежачи, лікті торкаються мату.

 

Одночасно.

 

Дотримуватися одночасного початку і закінчення  бігу в колону по одному

2

Після виконання вправ на кожній станції, між відділеннями проводяться змагання.

Підрахунок ЧСС за 15 сек

«Аркан-тартиш»

У змаганнях з перетягування беруть участь всі учасники кожного відділення. Перше змагається з другим, третє з четвертим. Потім переможці з переможцями, програвші з програвшими. В кінці визначаються чемпіони.

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники стають в центрі залу. Між ними пряма лінія. Змагання відбуваються в парах. Учасники одягають на себе мотузяні кільця, щоб вони  лягли на шию під потилицю, потім її виводять на плечі і пропускають під руками. Учні стають спиною один до одного з’єднавшись одним кільцем.

  За сигналом виконуються перетягування. Як тільки одному із них це вдається – суддя зупиняє змагання. Визначає переможців.

  Визначаються переможці команд

5-7 хв.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дистанція 2-3 метри  між парами.

3

Клас приступає до другого етапу колового тренування.

1 відділення – вис на зігнутих руках, на перекладині,

2 відідлення – із положення лежачи на животі, руки за голову піднімання тулуба

3 відділення – згинання – розгинання рук в упорі лежачи

4 відділення – біг з високим підніманням стегна

 

 

15сек.

 

15сек.

 

 

15сек.

 

15сек.

 

 

Підборіддя тримати на рівні перекладини збільшуючи амплітуду.

Тулуб тримати рівно, руки згинати під кутом 90 градусів.

4

Перехід  до слідкуючої станції, після пробігання 1 кола в повільному темпі.

Одне коло учні проходять за 5хв.

 

 

5

1. Змагання з перетягування канату  між кожним з відділень.

2. Біг по «тунелю».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Команди вишикувані  в колони по 2, кожна пара тримає між собою обруч, який разом з іншими утворює тунель. За сигналом учасники однієї з колон відпускають обручі і слідом за направляючим швидко пробігають «тунелем». Щойно гравці колони (яка пробігає  через «тунель») підхоплять свої обручі, рух починає друга колона команди. Вона повторює те саме завдання. Перемагає команда, яка завершила змагання першою.

5хв.

 

 

1-2хв.

 

Забезпечити техніку безпеки при виконанні вправи. Дистанція та інтервал між учасниками - 2 кроки.

6

Після проведення змагання підводять підсумки

2хв.

 

ІІІ. Заключна частина уроку (4-5хв)

1

Вправи на відновлення дихання

30сек.

 

2

Шикування в одну шеренгу

30сек.

 

3

Гра «Заборонений рух». Учитель пропонує гравцям виконувати всі рухи крім «забороненого». Він робить рухи, а учні повторюють. Того, хто помилився  і виконав «заборонений рух» штрафують.

1хв

Гравці повинні повторювати всі рухи, крім «руки вниз!». Учні які помилились – продовжують грати.

4

ЧСС за 15 сек.

15сек.

Звернути увагу на учнів  з підвищеним пульсом

5

Підведення підсумків уроку.Оцінювання

1-2хв.

Визначити кращих учнів, дати рекомендації відстаючим

6

Домашнє завдання

10сек.

 

7

Організований вихід із спортзалу

 

 

 

doc
Додано
11 березня 2021
Переглядів
303
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку