Інтегроване заняття " У гості до звірят"

Про матеріал
Інтегроване заняття ," У гості до звірят" для дітей 2 молодшої групи. Інтеграція з фізкультури, природи, соціуму, розвитку мовлення
Перегляд файлу

Тема: У гості до звірят.

Мета: закріпити знання дітей про диких тварин їх зовнішній вигляд, умови життя. Правильно називати тварин та їх дитинчат.

Розвивати допитливість, мовлення, творчу уяву та ритм під час гри на музичних інструментах.

Виховувати бажання дбати про тварин, доброзичливо ставитися до них.

Матеріали: кошики, іграшки диких тварин та їх дитинчата, макети дерев, шишки, гриби, музичні інструменти, кінетичний пісок                                                       

                                              Хід заняття

 

    Добрий ранок гості милі,

    Будемо із вами щирі,

    Раді вас ми тут вітати, 

    Що умієм показати.

  • Діти, я пропоную вам сьогодні прогулятися до лісу у гості до звірят. Що треба взяти, коли йдуть у гості? А ще нам допоможе чарівний клубочок.

    Ти котись, котись клубочок зі стежинки на горбочок,

    За тобою ми підемо,

    Щось цікаве ми знайдемо.

  • Ой, погляньте, що ми знайшли(сліди на піску). Хто тут походив?

    В темнім лісі проживає,

Довгий хвіст пухнастий має.

Їй на місці не сидиться.

Як зовуть її?(Лисиця)

- Де живе лисиця? Як називається будинок лисички? Дитинчатка лисички?

- Давайте розповімо їй чистомовку:

    Са-са-са, са-са-са,

    Йшла лисиця по лісах.

    Су-су-су, су-су-су,

         Білці я горіх несу.

- Чим ми її почастуємо? Молодці, йдемо далі, а дорогу нам покаже клубочок.(промовляємо слова).

- Куди привів нас чарівний клубочок? Скільки ялинок росте на галявині? Якого вони кольору? Що росте замість листя?

- Яка велика хатинка, хто тут може жити?

    Не боїться він морозу-

    Цілу зиму спить в барлозі,

    Влітку любить мед, ожину,

    Смачну ягідку малину.

- Який ведмедик за розміром? Яка у нього шуба? Як ричить? Як він ходить? Що любить ведмідь їсти? Йдемо далі з чарівним клубочком.

- Погляньте, яке велике дерево. Що під деревом лежить?(шишки). А на дереві будиночок, хто в ньому може жити і як він називається?

На сосні та на ялинці

Лісові збира гостинці

Жвава, як вогонь прудка,

Донька лісу, хто така?

Розгляд білочки, опис.

  • Скільки шишок розкидано. Які вони? Давайте позбираємо їх в кошик. Великі в великий, маленькі в маленький.
  • Який ми віршик знаємо про білочку? (Інсценування вірша "Де ти білочка живеш?")
  • Рушаємо далі. До кого привів нас чарівний клубочок?

Довгі вуха, куций хвіст,

Невеликий він на зріст,

На городі побував-

Нам капусту попсував.

Д.г "Зайчик який?"

- А давай те, ще розкажемо про зайчика, використовуючи музичні інструменти та казку " Зайчик трусишка".

- Почастуємо зайчика. Д.г "Відгадай на дотик" (діти достають овочі на дотик).

- Скільки у кошику було капусти? Якого вони кольору?

- Скільки морквинок? Якого кольору?

- Чого більше? Молодці

Нам час повертатися, але:

           Прошу вас тільки не забувати:

    Кожна тваринка варта любові

    Кожного дня і кожну хвилинку

    Оберігайте всяку тваринку.

    Тільки добра потрібно бажати,

    І намагатись не ображати.

  • Чи сподобалась вам наша подорож?
  • У кого ми були в гостях? Що найбільше запам'яталося?

 

docx
Додано
27 січня 2020
Переглядів
2426
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку