Розробка відкритого інтегрованого уроку (природознавство+англійська мова) для учнів 4 класів для загальноосвітніх навчальних закладів "Рослинний і тваринний світ of North America"
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Клас:4
Тема: РОСЛИННИЙ І ТВАРИННИЙ СВІТ OF NORTH AMERICA
Мета: ознайомити учнів з рослинним і тваринним світом Північної Америки; розвивати мовлення, мислення; вчити складати комп'ютерні презентації, розповіді про природу материків і океанів, виступати перед класом з підготовленою інформацією; виховувати пізнавальний інтерес.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Пролунав уже дзвінок
Він покликав на урок
До нас завітали гості
Привітайтесь до гостей ‘Good morning’
Наш сьогоднішній урок пройде двома мовами.
ІІ. Актуалізація опорних знань
Діти ми з вами продовжуємо подорожувати материками Землі.
Отже відправляємось у подорож.
(перегляд презентації)
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся про рослинний і тваринний світ Північної Америки.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1. Розповідь учителя
— Тваринний світ материка різноманітний. У тундровій зоні можна зустріти північного оленя, білого ведмедя, песця. Там також мешкають полярний вовк і ласка. У тайговій зоні численні хутрові звірі: видра, скунс, соболь. Серед хижих тварин зустрічаються ведмеді, вовки, рисі, росомахи; з гризунів: щур ондатра і канадський бобер. Примітний великий гризун — поркупайн, який живе на деревах. У широколистяних лісах мешкає сумчастий щур — опосум. На південному сході материка можна зустріти алігатора та алігаторову черепаху. Із земноводних цікава жаба бик, довжина якої сягає 20 см. Степи і лісостепи населені антилопами-вилорогами, койотами, бізонами, борсуками і степовими тхорами.
У Північній Америці близько 600 видів птахів. Тут можна зустріти зграї ібісів, пеліканів, фламінго, каліфорнійського грифа і куріпку, а також десятки видів колібрі, ареал проживання яких досягає Аляски.
Загальна кількість рослин Північної Америки становить 300 видів. Вони вражають розмірами і швидкістю зростання. Тут багато унікальних видів: тюльпанове дерево, гікорі, туя, секвойя, магнолія. У північній частині материка поширені карликові верби, ягідні чагарники і берези.
Флора і фауна Північної Америки вражає своєю різноманітністю й унікальністю.
Більшість рослин і тварин цього материка поширені й на інших материках, зокрема в Євразії. Рослиною, яка зустрічається тільки в Північній Америці, є дерево-гігант секвойя, а твариною — бізон.
2. Робота за підручником (с. 74-77)
Вправа «Мікрофон»
Учні відповідають на запитання на с. 74.
— Які природні зони є на території Північної Америки?
— За малюнком 64 розкажіть про зону арктичних пустель.
— Які тварини тут мешкають?
Let’s play a guessing game!(Slides)
Учні працюють за завданнями підручника на с. 74-75.
— Що ви дізналися про зону тундри?
— Розкажіть про зону тайги.
What animals live in the snow forests? A game ‘Snake’
Be careful! There are some odd words.
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare |
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare |
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse |
— Розкажіть про різноманітність рослинного і тваринного світу в мішаних і листяних лісах.
— Де можна побачити бізонів?
— Назвіть рослини і тварин пустель.
Let’s remember! What animals live in the deserts?
You have to put the letters into the correct order to make a word.
What animal is it?
1)olubffa – 3)surlaw – 5)eksna –
2)dilarz – 4)neipporuc – 6)mupa –
— Як охороняють і відновлюють природу у країнах Північної Америки?
— Розкажіть, про що ви прочитали у «Бібліотечці природодослідника».
— Прочитайте і запам’ятайте висновки на с. 77.
— Якими словами ви збагатили на уроці свій словник?
3. Фізкультхвилинка ‘Penguin Dance’
4.Riddles
1) -
2) -
3) -
4) -
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ОТРИМАНИХ ЗНАНЬ
3. Гра «П'ять речень»
Учні у п’яти реченнях формулюють засвоєні знання про рослинний і тваринний світ Північної Америки.
VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
— Назвіть представників рослинного світу Північної Америки.
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Підручник (с. 74-77)
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|
Crocodilebearwalruswolfpenguinsealfoxelephantcatdogdeerhare
|
Monkeybearcowfoxdeersnakesheepwolfgiraffeelephanthare
|
Frogharedogcatbearsealwolffishdeermonkeyfoxmouse
|