Інтегрований урок з англійської мови та природознавства у 2 класі

Про матеріал

Інтегрований урок з англійської мови та природознавства у 2 класі.Урок розроблено відповідно до оновленої навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класів.

Перегляд файлу

                Інтегрований урок з англійської мови та природознавства у  2 класі

Тема: Тварини лісів. Animals.

Мета:

Створити умови для: - формування і розширення знань учнів про тварин лісу; розвинення уваги, логічного мислення, пам'яті; розвинення усного мовлення, вдосконалення навичок говоріння; повторення граматичних структур; продовження вивчати учбовий матеріал з розділу «Animals»; виховання дбайливого ставлення до всього живого навколо нас. Виховувати любов до тварин. Підтримувати інтерес до вивчення англійської мови та природознавства.

Обладнання. Ілюстрації із зображенням тварин; індивідуальні картки із завданнями; аудіозаписи із звуками тварин, презентація.

Тип уроку: інтегрований урок з англійської мови та природознавства

                                                                Хід уроку:

І. Організаційний момент:

1.Привітання.

                       Треба дружно привітатись:

  «Добрий день» – «Good day»,

  Дружно голосно сказати:

  «Добрий день» – «Good day»,

  Вліво, вправо поверніться,

  Туди-сюди посміхніться,

  «Добрий день» – «Good day».

 

- Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми поєднаємо урок природознавства і англійської мови. А щоб урок пройшов приємно, посміхніться один одному і скажіть комплімент.

2. Введення в іншомовну атмосферу (смайлики)

P1.-p…- How are you? –I am fine, thank you.

ІІ. Актуалізація опорних знань,мотивація навчальної діяльності:

2.Слухання вірша

Ліс

Ліс - зелений друг людини.
Прохолодний в літню днину.
Він, мов дім, для всіх відкритий.
Дружно тут навчились жити
І звірята, і комахи,
На деревах -  різні птахи.
В цім чудовім  царстві, діти,
Для звіряток стіл накритий:
Ягоди, плоди і віти,
Є ще й листя соковите.
В нашім лісі є лисичка,
Зайчик, білка невеличка,
Вовк, їжак, бобер, кабан,
А в старім дуплі — кажан.
В лісі гомінкім, малята,
Завжди радісно бувати.
Взимку й літом тут красиво,
Ну, не ліс, а справжнє диво.

Н. Красоткіна

- Діти, які тварини згадані у вірші?

-А яких тварин ви бачили, коли були у лісі?

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

  • Тема нашого сьогоднішнього уроку – «Тварини лісів. Animals.» Наш урок  буде незвичайним, тому що до нас завітає  гостя. Вона приїде з Англії , щоб дізнатися, які тварини мешкають у наших лісах.
  • А що це за гостя,ми дізнаємося відгадавши загадку.

 

В темнім лісі проживає,

  • Довгий хвіст пухнастий має,
  • Їй на місці не сидиться,
  • А зовуть її ___________. (Лисиця)
  •  
  • Where animals live ?( відповіді дітей)

ІV. Вивчення нового матеріалу.

  1. Асоціативний кущ.
  • Діти, подивіться на дошку і скажіть, які слова спадають вам на думку, коли ви бачите або чуєте слово « тварини»?( Діти записують на дошці слова)

 

 

Ліс     вовк              лапи                   хвіст                 їжак           птахи

 

луки                                       Тварини          ведмідь

 

        водойми                     лисиця               нора

В читель: - Пригадайте, які тварини мешкають у лісі? Назвіть  їх.( Учні називають ланцюжком)

-А тепер перевіримо, як ви знаєте їх англійською мовою (відповіді учнів)

Розкажіть мені про вовка і лисицю.( відповіді дітей)

-Хто скаже як ці тварини будуть англійською мовою?( Fox- лисиця, Wolf- вовк)

 

А кого ще ми можемо побачити в лісі?

Послухайте спів птахів і скажіть, що це за пташки ( слухання співу пташок, учні відгадують що за птах) соловей,зозуля,горобчик,дятел

Вчитель: Так які ж птахи наповнюють ліс своїм співом? (відповіді учнів)

Вчитель : А що ви про знаєте про комах?(відповіді учнів)

Цікавинка  Мурахи виконують роль санітарів лісу. Вони безстрашні верхолази. Збираючись високо на дерево, вони скидають «трофеї» на землю. Досліджено, що одна мурашина сім'я за добу знищує 40 – 50 тис. шкідників. Синиці на це потрібно місяць, а дятлу- 20 днів. Мурахи розпушують ґрунт, і завдяки цьому коріння дерев одержує більше повітря і вологи. 

(Стукіт в двері. Заходить Лисичка)

Вчитель: Ось і завітала наша гостя з Англії ! Давайте привітаємося з нею:

 -Good mor ning !

-Good mor ning !

-A̒m glad to see you!

-We are glad to see you too!

Лисичка: Мені дуже приємно бути у вас на уроці ! Я дуже добре навчалася в англійській лісовій школі і маю по всім предметам лише високі бали! Тому я розумію і українську, і англійську мови. Я дуже люблю подорожувати! Мені цікаво дізнатися про тварин, які живуть в українських лісах! Ви мені допоможете?

Вчитель: Звичайно! Деякі діти підготували розповіді про тварин і щоб тобі було зручніше, ми будемо розповідати англійською мовою.

Mouse-I am a mouse.I am grey.I am small.

FOX – I am a fox. I am orange. I live in the forest.

WOLF I am a wolf. I am grey.I like meat very much!

Лисичка: Thank you! All animals are important!

Вчитель: Так Лисичко, усі тварини в лісі потрібні і важливі. Поміркуйте і скажіть, чому треба оберігати не тільки самих тварин, а й місця, в яких вони живуть?

Фізкультхвилинка:

I can hop like a rabbit. (стрибаємо як кролик)

I can jump like a frog. (стрибаємо як жабка)

I can fly like a bird. (літаємо як пташечка)

I can run like a foх. (бігаємо як лисичка)

I can walk like a duck. (ходимо як качечка)

I can swim like a fish. (плаваємо як рибка)

And be still as good children – (і стаємо гарними дітками)

as still as this. (ось так)

3.Самостійна робота (робота в парах)

Вчитель: у кожного на листочку написано по три тварини.  Побудуйте ланцюги живлення( хто чим живиться) за зразком: гриби- білка- куниця:

  • сойка, яструб, жолудь;
  • жук  короїд, дуб, дятел;
  • дикий кабан, вовк, жолуді;
  • миші лісові, жолуді, лисиці;
  • коріння дуба, миші, лисиця;
  • квітка, їжак, пугач, слимак.
  • Вчитель: Який можна зробити висновок?( Зайвих тварин не існує)

V. Узагальнення й систематизація знань

Вчитель: Лисичка дуже полюбляє грати у різні ігри і тому вона підготувала для вас декілька ігор.

Лисичка: Letꞌs go!

1.Гра «What is missing?» (робота в групах)

Повторення граматичного матеріалу, складання деформованих речень (Т-2).

   – Наша Лисичка хотіла написати про себе, але де не візьмись і Вітер-пустун з’явився. Та так сильно дмухнув, що всі слова в реченні розлетілись хто куди. Засмутилась Лисичка, як їй тепер  слова на місця повернути. Просто біда! Діти, допоможіть Лисичці.

  a, is, fox, This. (This is a fox)

  in, It, forest, the, lives. (It lives in the forest.)

  is, It, red. (It is red.)

  much, it, I, very, like. (I like it very much.)

2. Гра «Розмісти тварин».

 Повторення засвоєної лексики: свійські і дикі тварини. (Т-2)

    Учні по черзі прикріплюють на магнітну дошку ілюстрації із зображенням тварин, називаючи їх.

     This is a: zebra, tiger, elephant, wolf, horse, lion , cat, dog, pig,

VI. Підбиття підсумків, рефлексія, домашнє завдання

1.Вчитель: Наш урок наближається до завершення.

-Що найбільше сподобалося?

-Що виходило добре?

- Про що розкажете вдома?

Вчитель: Надаємо слово нашій гості- Лисичці.

Лисичка: Мені все дуже сподобалось! Я хотіла б залишитися  з вами! Але мені треба повертатися. Я бачу, що ви добре знаєте і тварин, і англійську мову. За ваші успіхи я хочу подарувати вам маленькі подарунки ( дарує прапорці Великобританії)

  • Goodbye!

2.Оцінювання

3.Домашнє завдання, інструктаж щодо його виконання

Англійська мова- скласти опис тваринки.

Природознавство-намалювати улюблену тваринку.

 

 

 

 

 

 

 

 

Завантаження...
docx
Додано
10 вересня 2018
Переглядів
1819
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку