Урок №__ Клас ___ Дата _________
Тема: Хобі та інтереси. Урок-гра ``Funny English``.
Мета: закріпити знання учнів по темі «Хобі», практикувати учнів у вживанні лексики за темою із використанням методів інтерактивного навчання;
розвивати мовну здогадку, навички говоріння, аудіювання, читання та письма, вміння узагальнювати та вміння співпрацювати в групі (парі);
виховувати прагнення з користю проводити вільний час, збагачуючи себе новими знаннями та життєвим досвідом.
Обладнання: підручник, ноутбук, інтерактивні навчальні ігри , матеріали до завдань.
Методи та форми навчання: робота в малих групах (парах), індивідуальна робота
Тип уроку: урок -гра (узагальнення та систематизації знань і умінь учнів).
Хід уроку.
І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
It`s time to think, it`s time to speak, it`s time to show
STEADY-READY-GO!!!!
Teacher: Good morning, dear children. I am glad to see you again. How are you today? Are you ready to our lesson? OK Who is on duty today? Who is absent today? What is the weather like today? ( д.з впр.1 с. 66)
T.: So? Look at the blackboard and say What is the topic of our lesson?
P. : Hobby.
T.What do you like to do in your free time? What`s your hobby?
Ps I like to read I like to play….. I like to sing
T. Very good, because today we’ll have an unusual lesson!
Today we are going to speak, to read, to watch videogames and to do some tasks. Let’s start!
And now let`s remember some pronunciations of the words ( учні пригадують буквосполучення і зачитують слова)
ІІ Основна частина уроку.
I AM INTERESTED IN COLLECTING COINS.
I AM FOND OF PLAYING FOOTBALL.
I LIKE GOING TO THE MUSEUM.
I DON`T LIKE READING BOOKS.
5. Reading. Exercise 1 page 66 ( 1 учень зачитує текст)
6.H/W Read text and answer the questions about yourself.
(2 учнів розповідають про себе)
7. Unite in 2 teams. Play game ``Name Word``
Гра ‘’Назви слово’’
8. RELAXING TIME. Listening. Text about Bill Gates. He is very famous man.
Do you know him? Who is he?
Yes, he is Bill Gates. He is a computer wizard.
Аудіювання. Текст ‘’Біл Гейт’’
Учні слухають текст і перекладають, незнайомі слова виписати на дошці.
ІІІ Заключна частина уроку.