Клавіатура. Уведення окремих символів. Зміна мовних режимів. Робота у програмі Сходинки до інформатика «Кіт риболов».
Мета:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Програмне забезпечення: програмний комплекс «Сходинки до інформатики».
Урок № 8
2 клас
Тема: Клавіатура. Уведення окремих символів. Зміна мовних режимів. Робота у програмі Сходинки до інформатика «Кіт риболов».
Мета:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Програмне забезпечення: програмний комплекс «Сходинки до інформатики».
ХІД УРОКУ
І. Організаційний етап:
1. Готовність до уроку.
2. Привітання:
- Доброго дня! Сьогодні до нас на урок завітав незвичайний гість. Щоб дізнатись хто він – треба відгадати загадку:
Хоч у нього шуба є, Та як холод настає, Він не їсть тоді, не п’є І не ходить, не гуляє, А у лігво спать лягає |
|
- За кожну правильну відповідь будемо отримувати смайлик.
ІІ. Актуалізація опорних знань:
1. Перевірка домашнього завдання:
- Давайте допоможемо Ведмедику Бо виконати наступні завдання. СМАЙЛИКИ
Завдання №1 |
|
ВІДПОВІДЬ |
Монітор, клавіатура, сканер, комп’ютерна мишка |
Завдання №2 |
|
ВІДПОВІДЬ |
Виведення введення |
Завдання №3 |
|
ВІДПОВІДЬ |
сканер |
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності:
- Допоможемо Ведмедику БО дізнатись нову тему, необхідно відгадати загадку: СМАЙЛИКИ
А, Б, В, Г, Д і кома – Всім мабуть уже відома Така клавішна структура. Звісно ж, це …………… |
|
- Отже, сьогодні ми дізнаємось про розташування клавіш на клавіатурі та попрацюємо на комп’ютері.
ІV. Вивчення нового матеріалу:
- Клавіатура – це пристрій введення інформації. На її поверхні розташовані клавіші. Вони різні, і написи на них різні. На клавішах вгорі можна побачити цифри, нижче розмістилися три ряди клавіш з буквами українського та англійського алфавіту. На одній клавіші дві букви. Щоб набрати українське слово, слід установити режим української мови.
- Допоможемо Ведмедику БО виконати наступне завдання: СМАЙЛИКИ
Завдання №4 |
|
ВІДПОВІДЬ |
Фотоапарат, добрий, галявина, полуниця |
V. Фізкультхвилинка
- Буратіно потягнувся,
Раз нагнувся, два нагнувся.
Руки в сторони розвів –
Мабуть, ключик загубив.
А щоб ключик відшукати,
Треба на навшпиньки стати.
VІ. Формування вмінь та навичок:
1. Повторення правил техніки безпеки.
2. Робота у програмі Сходинки до інформатика «Кіт риболов».
3. Релаксація
VІІ. Закріплення знань:
1. Допоможемо Ведмедику Бо відповісти на питання:
VІІІ. Підбиття підсумків уроку:
- І так, давайте порахуємо кількість отриманих смайликів.
ІХ. Домашнє завдання:
- Підручник с. 24-25, читати.
Урок №8. Клавіатура
Прізвище |
|
Завдання №1 |
|
Завдання №2 |
|
Завдання №3 |
|
Завдання №4 |
|
Урок №8. Клавіатура
Прізвище |
|
Завдання №1 |
|
Завдання №2 |
|
Завдання №3 |
|
Завдання №4 |
|