Комбінований урок (хімія-англійська)

Про матеріал
розробка комбінованого уроку з хімії та англійської мови для учнів 6-7 класів. Тема "Shops and shopping, хімічна складова на полицях магазинів"
Перегляд файлу

Інтегрований урок в 6-му класі

Англійська мова -  хімія

 

Тема уроку. Shops and shopping, хімічна складова на полицях магазинів.

Мета уроку:

  •             Практична - навчити учнів називати назви магазинів, вживати нову лексику у монологічному, діалогічному мовленні та на письмі, удосконалити навички вживання present simple в реченнях, навчити відрізняти корисну їжу від тієї, що може зашкодити здоров’ю;
  •             Освітня - розширити знання учнів про важливість та необхідність шопінгу в повсякденному житті;
  •             Розвиваюча - розвивати логічне мислення, апроксимовану вимову, креативний підхід до виконання завдань;
  •             Виховна - виховувати культуру спілкування, естетичний смак, правила поведінки під час здійснення шопінгу, культуру здорового харчування.

 

Тип уроку: комбінований.

Обладнання : мультимедійна дошка, проектор, картки.

Глосарій : консерванти, антиоксиданти, нітрати.

Очікувані результати:

  • Засвоїти структур I can buyat the  Shop…  I would like
  • назвати причини, для чого люди їдять; основні складові харчових продуктів та їх значення для організму;
  • продемонструвати вміння відрізняти корисні продукти від тих, які можна вживати зрідка;
  • пояснити вплив харчування на самопочуття і здоров’я людей та особливості харчування підлітків.

 

 

 

 

Хід уроку:

  1. Організаційний момент.

 

  1. Організація класу.

(перевірка готовності учнів до уроку, наявності зошитів, ручок, підручників, щоденників на парті)

  1. Мотивація навчальної діяльності.

Дзвоник всім нам дав наказ –

До роботи швидше в клас !

Займемо свої місця ми

Привітаємось з гостями:

«Добрий день» сказати час!

То ж ведіть себе поважно,

Слухайте усе уважно!

Дослухайтесь до порад –

Все, що кажуть, буде в лад.

Правила запам’ятайте ,

Про здоров’я своє дбайте.

Що – корисне, а що – ні –

Потім скажете мені.

Й щоб росли ви всі здорові,

Почнемо нашу розмову.

 

  1. Повідомлення теми та мети уроку

 

  1. Актуалізація опорних знань.

2.1 Фонетична зарядка

Мaking shopping makes me good,

buying things and buying food,

spending money every day,

shopping is the best you may.

2.2. Мозковий штурм.

1) В яких магазинах ви найчастіше буваєте?

2) Що ви там купуєте?

3) А чи дивитесь ви на якість?

4) На що ви звертаєте увагу купуючи товари?

5) Чи задумувались ви, що ці товари можуть бути шкідливими?

 

  1. Мотивація навчальної діяльності.
    1.  Активізація лексичного матеріалу.

Слайди про магазини.

  1.  Перевірка домашнього завдання.

         3.1.1   (діалоги дітей).

         3.1.2. (складене меню).

     3.3. Вправа  « Встанови відповідність».

We can buy……at the…..

1) to buy medicine

a) at the greengrocer’s

2) to buy fish, crabs

b) at the butcher’s

3) to buy potatoes, bananas, onions, apples

c)  the Clothes shop

4) to buy a pair of shoes, boots

d) at the fishmonger’s

5) to buy trousers, a suit, a pullover, a T-shirt

e) at the chemist’s

6) to buy meat, sausages

f) at the baker’s

7) to buy a newspaper, a magazine

g) at the newsagent’s

8) to buy a loaf of bread, cakes, rolls

h) at the footwear

 

  1. Вивчення нового матеріалу.

 

  1.  Аудіювання.

(Діти дивляться відео, відповідають на тестові запитання)

 

  1.  Пояснення вчителя.

 

  1. Закріплення знань учнів.

 

  1.                 Вправи на картках.
  2.                 Ролики про шкідливість деяких продуктів харчування.

 

  1. Домашнє завдання.

Вивчити інформації на інформаційній картці.

Друкований зошит вправи 1,2,3 ст 71

Творче завдання на картках.

 

  1. Підсумки.

Слайди

 

Хто до ста років хоче жити,?

Той харчуватися повинен правильно уміти.

Здоров’я – найбільше багатство!

Здоров’я бережіть, доки малі,

І мудрими ідіть по цій землі,

Хай кожен з вас в житті запам’ятає,

Що без здоров’я щастя не буває.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СХЕМА

 

  • Вірш – 10:26
  • Фонетична зарядка 10:28
  • Мозковий штурм     10:30
  • Слайди про магазини 10:32
  • Д/з діалоги 10:39
  • Д/з меню 10:41
  • We can buy……at the 10:44
  • Аудіювання 10:50
  • Моє пояснення 10:55
  • Вправи на картках 11:00
  • Мої ролики 11:05
  • Підсумок  11:10

 

 

docx
Пов’язані теми
Хімія, Розробки уроків
Додано
9 вересня 2019
Переглядів
727
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку