Комп'ютерні сервіси для підтримки вивчення образотворчого мистецтва, мов. Робота у програмі Скарбниця знань 2 клас «Увага малюнок за зразком 2».
Мета:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Урок № 15-16
2 клас
Тема: Комп’ютерні сервіси для підтримки вивчення образотворчого мистецтва, мов. Робота у програмі Скарбниця знань 2 клас «Увага малюнок за зразком 2».
Мета:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний етап:
1. Готовність до уроку.
2. Привітання:
- Доброго дня!
- За кожну правильну відповідь будемо отримувати смайлик.
ІІ. Актуалізація опорних знань:
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності:
- Розшифруй слово: СМАЙЛИКИ
Завдання №1 |
Відгадай загадку.
|
- Отже, сьогодні ми вдосконалимо наші вміння роботи з клавіатурою.
ІV. Вивчення нового матеріалу:
Завдання №2 |
Які слова у цьому вірші відрізняються однією буквою?
|
Завдання №3 |
Знайди в словах зайві букви, запиши слова, що утворилися.
|
Завдання №4 |
Прочитай віршики. Які букви пожартували? Виправ помилки. |
Завдання №5 |
У кожній парі слів підкресли слов, що розташовано у словнику раніше.
|
V. Фізкультхвилинка
VІ. Формування вмінь та навичок:
1. Повторення правил техніки безпеки.
2. РОБОТА НА ПК
3. Релаксація
VІІ. Закріплення знань:
VІІІ. Підбиття підсумків уроку:
- І так, давайте порахуємо кількість отриманих смайликів.
ІХ. Домашнє завдання:
Урок №15-16. Комп’ютерні сервіси для підтримки вивчення образотворчого мистецтва, мов.
Прізвище |
|
Завдання №1 |
Відгадай загадку.
|
Завдання №2 |
Які слова у цьому вірші відрізняються однією буквою?
|
Завдання №3 |
Знайди в словах зайві букви, запиши слова, що утворилися.
|
Завдання №4 |
Прочитай віршики. Які букви пожартували? Виправ помилки. |
Завдання №5 |
У кожній парі слів підкресли слов, що розташовано у словнику раніше.
|
Урок №15-16. Комп’ютерні сервіси для підтримки вивчення образотворчого мистецтва, мов.
Прізвище |
|
Завдання №1 |
Відгадай загадку.
|
Завдання №2 |
Які слова у цьому вірші відрізняються однією буквою?
|
Завдання №3 |
Знайди в словах зайві букви, запиши слова, що утворилися.
|
Завдання №4 |
Прочитай віршики. Які букви пожартували? Виправ помилки. |
Завдання №5 |
У кожній парі слів підкресли слов, що розташовано у словнику раніше.
|