Тема: What time is it?
2-Б клас
(06.12.2021)
Мета: формувати в учнів ключові компетентності:
вміння вчитися: навчати школярів організувати свою навчальну діяльність;
загальнокультурну: використовувати набуті знання, вчити зв`язно висловлюватися;
соціальну: продуктивно співпрацювати в групі, підтримувати взаємини з іншими;
здоров`язберігаючу: дбайливо ставитися до свого здоров`я .
Формувати в учнів предметні компетентності: повторити вивчену лексику з теми «У моїй класній кімнаті», числівники до 12; повторити слова та звуки; продовжувати формувати у дітей навички монологічного та діалогічного мовлення; розвивати навички спілкування англійською мовою; розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість; виховувати прагнення вивчати англійську мову;
виховувати культуру спілкування, повагу до однокласників;
виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість.
Обладнання: ноутбук, телевізор, дошка, відеозапис, раздатковий матеріал.
Тип уроку: Формування навичок і вмінь.
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.
T.: Good morning, pupils!
P: Good morning teacher.
T: How are you?
P: I am fine, thank you!
T: Sit down please. You have cards on your desks with smiling Sam.
Take it and tell me how are you today, are you happy or sad?
P: I am happy/sad
2. Основна частина. Повідомлення теми урока.
T: How do you think, what is the topic of our lesson today?
P: Time
T: Yes, you right. Today we will sing songs, work in pairs and groups, read and write.
T: Let’s start our lesson with «Hello song».
Діти співають пісню.
T: Look at the board, you can see sounds and words, put words to the correct column.
Діти читають слова і розтавляють до потрібної колонки зі звуком.
T: Great. Now let`s work in pairs. But first of all, lets repeat the numbers from 1 to 12
Діти рахують числа.
А як ми запитаємо - Котра година? Діти відповідають - What time is it
Далі запитують один у одного What time is it?
T: Great. Now let`s work in groups.
Діляться на дві команди.
Завдання намалювати стрілки годинника як зазначено у реченні.
3. Gymnastic
4. Writing
Write the missing words
Робота з картками. Перевірка по презентації.
5. Reading
Робота з картками, читати та замінити малюнки на слова. Перекладаємо.
6. Рефлексія
Підводимо підсумки
Що ми повторили, чи сподобався урок, як самопочуття під кінець урокy.