Yelizaveta Kovtun 33 pi group
Тема: jungle animals
Мета: практична: перевірити рівень засвоєння матеріалу з теми «Тварини»; застосовувати вивчене на практиці; розвивати монологічне та діалогічне мовлення, читання; - розвивальна: розвивати пам’ять, навички й уміння читання; - виховна: виховувати любов до тварин і природи
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи.
Тип уроку: комбінований.
ХІД УРОКУ
І. ПОЧАТОК
1). Привітання:
Т: Stand up! (вчитель супроводжує команди жестами).
Good morning, children.
P: Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning!
We are glad to see you!
T: I’m glad to see you to. How are you today?
Sit down, please! (вчитель супроводжує команди жестами).
2) Повідомлення теми та мети уроку:
3) Перевірка наявності домашнього завдання.
4) Введення в іншомовну атмосферу.
Let’s remember. Таблички вклеїти учням у зошити.
Game “Find a pair”
chicks clever
pigs angry
horses hungry
geese noisy
5) Актуалізація опорних знань.
Гра “The ball” Учитель по черзі каже слова, які учні вивчили на минулому уроці, якщо слово вірне – ловлять м’яч, якщо ні- відбивають.
Перегляд нового лексичного матеріалу
https://www.youtube.com/watch?v=cP40uSRzf2w
a hat |
[hæt] |
капелюх |
the jungle |
[ ˈdʒʌŋ.ɡl̩ ] |
джунглі |
camera |
[ˈkæmərə] |
камера |
a lion |
[ ˈlaɪ.ən ] |
лев |
a camel |
[ ˈkæm.əl ] |
верблюд |
a tortoise |
[ ˈtɔː.təs ] |
черепаха |
a tiger |
[ ˈtaɪ.ɡər ] |
тигр |
a monkey |
[ ˈmʌŋ.ki ] |
мавпа |
a giraffe |
[ dʒɪˈrɑːf ] |
жираф |
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА
2. Формування граматичних навиків.
Запам’ятайте
Yes, it is. No, it is not. |
Таблички вклеїти учням у зошити.
3. Фізкультхвилинка
Stand up, clap, clap
Arms up, clap, clap.
Step, step, arms down.
Clap, clap, please, sit down.
4. Формування навичок письма.
Read and write Yes or No.
No. |
||||||||
Parrots live in forests. |
|
|||||||
Camels live in deserts. |
|
|||||||
Penguins live in the ocean. |
|
|||||||
Tortoises live in the snow. |
|
|||||||
Lions live in jungles. |
|
|||||||
Giraffes live in the savanna. |
|
|||||||
5. Формування навичок говоріння.
|
|
6. Формування навиків читання.
Учні по черзі читають усі слова.
five frogs five bags nine robots nine boxes my mum my bed |
five frogs five bags nine robots nine boxes my mum my bed |
five frogs five bags nine robots nine boxes my mum my bed |
Таблички вклеїти учням у зошити.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
1) Підведення підсумків уроку
T: was our lesson interesting?
What new words have you learned?
2)Пройти тест
https://vseosvita.ua/test/wild-animals-dyki-tvaryny-164554.html