Конспект уроку 3 клас " Revision 6"

Про матеріал
Конспект уроку до підручника Smart Junior 3 на тему " Revision 6". За допомогою конспекту ви повторите вживання слів " much " та "many", а також пригадаєте різницю між використанням There is..../ There are... . В конспекті описані всі завдання з підручника та зошита до теми Revision 6.
Перегляд файлу

Клас 3     Дата:

Тема: Повторення вивченого матеріалу по темі « Їжа». (Revision 6. Food)

Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів по темі; тренувати вживання лексичних одиниць та граматичних структур в усному та писемному мовленні; удосконалювати навички читання,письма, аудіювання та говоріння; розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою; розвивати ерудицію та логічне мислення; виховувати толерантне ставлення учнів один до одного; прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання: підручник, робочий зошит, наочний матеріал, аудіофайл.

                                                        Хід уроку

I Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

  1. Привітання. Greeting.
  2. Повідомлення теми та мети уроку. Aim of the lesson.
  3. Мовленнєва розминка. Warm-up activity. ( Гра « Назви картинку»-game “ Name the picture”- повторення лексики з попередніх уроків)

II Основна частина уроку.

  1. Розвиток навичок аудіювання. Listening.

T: Look at Ex.1, p.79. Let’s read the questions above each picture and then you are going to listen to two dialogues and point to the ingredients each person wants in their food.

(Учні спочатку читають запитання, а тоді слухають текст і вибирають правильну картинку, відповідно до запитань).

  1. Розвиток навичок читання та письма. ( Reading and writing)

T: Look at ex. 2. You have to read and complete the questions with “ much or many”.  ( Учні читають запитання вставляючи потрібні слова та записують відповіді на запитання)

  1. Розвиток навичок говоріння. Робота в парах. (Speaking)

T: Look at the blackboard. Here you can see a fridge. Let’s fill it with some products. ( Учні прикріпляють різні продукти до картинки-холодильника розміщеного, а тоді ставлять запитання один одному та відповідають на них)

-         Is there any…. In the fridge? Yes, there is.There is…. . No, there isn’t.

-         Are there any… in the fridge? Yes, there are. There are… .No, there aren’t.

  1. Фізкультхвилинка ( Peel banana.)
  2. Робота з зошитом. ( Розвиток навичок письма та закріплення вживання конструкції There is, There are)

T. Please, open your notebooks at page 55, ex.1. You have to make up the sentences using “there is some or there are some” (Учні складають речення відповідно до картинки) 

T: Now have a look at ex.2. You have to look at the pictures and fill in the missing words. Then answer about yourself.( учні заповнюють пропуски у питаннях та дають відповіді на запитання стосовно себе)

 

 

III  Заключна частина уроку.

  1. Підведення підсумків уроку.

T: What was the most interesting at the lesson?  Name 5 words that you remembered from today’s lesson. ( учні називають, що їм найбільше запам’яталося з уроку)

  1. Повідомлення домашнього завдання.

T: your hometask is to make up 5 sentences with the construction: There is\are some… . ( скласти 5 речень з конструкцією There is\are some… .

T: Good bye. Have a nice day.

 

 

docx
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
25 лютого
Переглядів
335
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку