Тема: Способи задання функції. Розв’язування вправ
Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок
Мета:
СТРУКТУРА УРОКУ
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація і корекція опорних знань, умінь та навичок. Перевірка домашнього завдання.
ІІІ. Повідомлення теми, мети та завдань уроку.
ІV. Осмислення змісту та технології виконання системи необхідних навчальних дій
V. Самостійне виконання поставлених завдань під контролем учителя
VI. Звіт учнів про роботу
VII. Обґрунтування вчителем її результатів та проведення відповідної корекції
VIII. Підведення підсумків. Повідомлення та пояснення домашнього завдання.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Вчитель: Доброго ранку! Прошу сідати за свої робочі місця. Черговий учень, назвіть, будь-ласка, відсутніх.
ІІ. Актуалізація і корекція опорних знань, умінь та навичок. Перевірка домашнього завдання.
Усне фронтальне опитування (слайд 2)
Завдання (слайд 3). Поставте у відповідність функцію та спосіб її задання.
Перевірка домашнього завдання шляхом усного індивідуального опитування (слайд 4)
ІІІ. Повідомлення теми, мети та завдань уроку.
Вчитель: (слайд 5) Сьогодні на уроці ми:
ІV. Осмислення змісту та технології виконання системи необхідних навчальних дій
Вчитель: попрацюємо разом (слайд 6-7)
V. Самостійне виконання поставлених завдань під контролем учителя
Вчитель: самостійно спробуємо виконати завдання (слайд 8)
VI. Звіт учнів про роботу
Учні звітують про виконану роботу
VII. Обґрунтування вчителем її результатів та проведення відповідної корекції
Вчитель коментує розв’язання, виправляє допущені помилки, якщо такі є
VIII. Підведення підсумків. Повідомлення та пояснення домашнього завдання.
Вчитель: ви на уроці старанно працювали. Оцінки за урок: .
Домашнє завдання (слайд 9) (за підручником А.Г. Мерзляк).