Конспект уроку англійської мови "Україна.Клімат.Географічне положення" у 8 класі

Про матеріал
Конспект уроку англійської мови "Україна.Клімат.Географічне положення" у 8 класі Мета даного конспекту:доповнити знання учнів новими відомостями про Україну; Ввести та активізувати в мовленні учнів новий лексичний матеріал; Розвивати навички усного мовлення; читання, роботи з текстом, навички роботи в парах та групах; Розвивати логічне мислення, мовну здогадку; Виховувати любов до рідної Батьківщини
Перегляд файлу

 

 

 

 

План-конспект уроку англійської мови у 8 класі на тему:

 

Україна.                       Географічне положення та клімат

 

 

 

 

 

 

Підготувала

вчитель англійської мови

                                                                Ремез Тетяна Андріївна


Тема: Україна(географічне положення та клімат) .The Geography and Climate of Ukraine

Цілі:  доповнити знання учнів новими відомостями про Україну;

 Ввести та активізувати в мовленні учнів новий лексичний матеріал;

 Розвивати навички усного мовлення; читання, роботи з текстом, навички роботи в парах та групах;

 Розвивати логічне мислення, мовну здогадку;

 Виховувати любов до рідної Батьківщини

Обладнання: картки з індивідуальними завданнями, карта України, контурна карта України, презентація «Ukraine», роздрукований вірш про Україну, аудіо запис пісні Let’s Shake Hands, музичний супровід для вірша, пазли, мішечок з панчохами, стікери з символами України.

Тип уроку: комбінований

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВЧА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Привітання. Організація класу

Good afternoon! How are you today?

Виконання Let’s Shake Hands

2. Оголошення теми та мети уроку

The topic of our today’s lesson is “The Geography and Climate of Ukraine”.

By the end of the lesson you will understand new words and word combinations in the text,   speak about the geographical position and climate of Ukraine.

 3. Мовленнєва розминка. Активізація опорних ЛО

За кожну правильну відповідь учні отримують елемент пазла, який в кінці діти разом складають

Answer the questions:

 

What`s the capital of Ukraine?

What are the biggest cities in Ukraine?

What is your native town?

What are the biggest rivers of Ukraine?

What is the flag of Ukraine?

What is the emblem of Ukraine?

What is the anthem of Ukraine?

What countries does Ukraine border on?

What are the stereotypes of Ukraine?

Why do people visit Ukraine?

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Активізація  нового лексичного матеріалу
  1. a) введення та відпрацювання вимови  с. 116
  2. b) запис слів до словника
  3. c) первинне закріплення ЛО
  • Створення власних речень з використанням нових ЛО

Think for a minute and make up your own sentences using new words

 2. Читання. Опрацювання тексту впр. 1 с. 115

a) Постановка проблемного питання

Look at the map of the country and answer the questions:

1.  Is the geographical position of our country suitable for the development of its      relations with foreign countries and its industrial development? Prove your opinion.

2. is it suitable for agriculture`s development? Why do you think so? 

     b) Відпрацювання вимови власних географічних назв. (за  картою на основі впр. 1а) с. 115)

Учні витягують з мішечка прапор країни, потім вимовляють її назву.

Read and pronounce the geographical names correctly:

Ukraine

The Autonomous Republic of Crimea

 Poland

 Slovakia

 Hungary

Romania

Moldova

Belarus

 Russia

         c) Первинне закріплення опрацьованих власних лексичних одиниць

I prepared some maps for you and your task is to write all the geographical names on them which you know:

Результат пошуку зображень за запитом "карта україни"

         d) Читання вірша про Україну (ланцюжком)

 під музичний супровід

There are different countries in the world,

 

different people are in the world.

 

Different mountains, mountain valleys,

 

different herbs, different flowers ...

 

There is one country from all

 

the native to all of us.

 

That is beautiful Ukraine

 

our people home.

 

There are no ceilings in the steppe

 

as if they are able to speak.

 

There clearer the sun shines,

 

flowers smell sweeter there ...

 

There are different countries in the world,

 

good are, there are rich,

 

and the best in Ukraine

 

because it's best in my home.

 

f) Повторне читання вірша (мовчазне)

g) Перевірка розуміння прочитаного

 

3.Розвиток навичок усного мовлення

Робота  в  парах. Запитати та дати відповіді на питання.

Учні дістають з мішечка панчохи, потім поєднуються за допомогою них у пари.

  1. Where is Ukraine situated?
  2. What can you say about its geographical position?
  3. Which countries does it border on?
  4. What seas is Ukraine washed by?
  5. What part of Ukraine is occupied by the mountains?
  6. Is Ukraine visited by tourists?
  7. What are the tops of high mountains usually covered with?
  8. What nationalities is your country inhabited with?
  9. Which sea is the southern part of Ukraine washed by?
  10.         What languages are spoken in Ukraine?

b). Робота в парах. Складання діалогів

Work in pairs and make up a dialogue between a travel agent and a customer, who wants to visit the country and wants to know something about it. Use the facts from the text.

4. Перегляд презентації. Обговорення інформації слайдів

5. Закріплення опрацьованого матеріалу

Виконання тесту за допомогою комп’ютерної програми «English tests»

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Пояснення д.з.

Підготувати цікаву інформацію для виготовлення лепбуку «Україна»

  1. Підсумок уроку

Учні отримують роздруковані символи України, на зворотній частині пишуть свої враження від уроку, зачитують їх. Потім виходять до дошки та приліплюють їх до карти України.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Золотавіна Олена
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
До підручника
Англійська мова (8-й рік навчання) 8 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
4 лютого 2019
Переглядів
3656
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку