Інформатика 6 клас
Конспект уроку
Тема: Інструктаж з БЖД. Ефекти анімації, рух об’єктів в презентаціях.
Мета:
Тип уроку: комбінований.
Компетентності: спілкування державною мовою, основні компетентності у природничих науках і технологіях, уміння вчитися впродовж життя, соціальна та громадянська компетентності.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, комп’ютерна презентація.
Програмне забезпечення: редактора презентацій Microsoft PowerPoint.
Підручник: Інформатика 6 клас. Н. Морзе, О. Барна. 2017 р.
ХІД УРОКУ
І. Організація класу до уроку.
ІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
Пригадайте:
III. Вивчення нового матеріалу.
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації (використовується проектор)
План вивчення нового матеріалу:
Для зв’язування гіперпосилання з об’єктом необхідно:
3. Використання кнопок дії.
Для розміщення певної кнопки дії на слайді потрібно:
4. Налаштування зміни слайдів.
Крім анімації об’єктів, у презентаціях для акцентування уваги на перехід до розгляду іншої теми або розділу часто використовують анімацію при зміні слайдів під час демонстрації. Для налаштування анімації при зміні слайда необхідно вибрати слайд, перед яким буде використана анімація, і відкрити на Стрічці вкладку Анімація. Елементи керування групи Перехід до цього слайда якраз і призначені для налаштування анімації зміни слайдів.
IV. Формування практичних умінь і навичок.
Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки та санітарно-гігієнічних норм. (Інструктаж з правил техніки безпеки)
Завдання 1. Ребус. Налаштуй ефекти анімації на слайді презентації Ребус, які допоможуть її користувачам навчитись розгадувати ребуси.
Завдання на с. 115-116 підручника
Виконання завдання: https://www.youtube.com/watch?v=ritl9ViJwLQ
Завдання 2. Світлофор. Склади план майбутньої презентації Рідне місто в паперовому варіанті.
Завдання на с. 116-117 підручника
Виконання завдання: https://www.youtube.com/watch?v=GGWVBk2atuI
Завдання 3. Працюємо в парах. Обговоріть, які особливості застосування анімації до одного об’єкта та групи об’єктів. Знайдіть спільне та відмінності.
Завдання на с. 117 підручника
Обговорюємо
Рефлексія
Опрацювати параграф підручника п.14