МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кафедра інформатики та прикладної математики
КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ,
ЇХ ОБ’ЄКТИ І ВЛАСТИВОСТІ
Конспект уроку з інформатики для 5-А класу
студентки групи МІ-19
ступінь вищої освіти «бакалавр»
спеціальність
014.04 Середня освіта (Математика)
додаткова спеціальність
014.09 Середня освіта (Інформатика)
Близненко Катерини Олегівни
Кривий Ріг - 2023
Тема. Комп’ютерні презентації, їх об’єкти і властивості.
Мета:
Тип уроку: урок вивчення нових знань, засвоєння навичок та умінь.
Методичне забезпечення:
Структура уроку:
Етап уроку |
Діяльність вчителя |
Діяльність учнів/записи на дошці вчителя і учнів |
I.
|
Організаційний момент (1 хв.) Привітання з класом. Перевірка готовності класу до уроку. |
Учні вітаються з учителем, сидять за партами або столами. У кожного учня - навчальний підручник і ручка. Мобільні телефони вимикають! |
II. |
Актуалізація опорних знань (1 хв.) Вчитель. Давайте поміркуємо разом.
–Чи використовували Ви, ваші близькі, друзі, вчителі комп’ютерні презентації? З якою метою вони їх використовували?
–Чи створювали Ви комп’ютерні презентації раніше? Що в них розміщували?
–Які програми використовували для створення презентації? |
Учні по-черзі відповідають на запитання вчителя.
|
III. |
Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети, завдань, цілей уроку (1 хв.)
–Отже, ключове слово: ПРЕЗЕНТАЦІЯ. Уважно слухайте пояснення. Це Вам допоможе сформувати та вдосконалити необхідні для подальшої роботи знання та навички, одержати хорошу оцінку!
– Тема уроку «Комп’ютерні презентації, їх об’єкти і властивості». Основна наша мета – ознайомитися з поняттям презентації, навчитись створювати та використовувати в житті комп’ютерні презентації. Ви дізнаєтесь:
|
Діти розгадують ребус та ключове слово.
Учні уважно слухають вчителя. |
IV. |
Пояснення нового навчального матеріалу (15 хв.)
Вчитель коротко пояснює і коментує навчальний матеріал на с.125-129.
–Доволі часто виникає потреба у поданні чогось нового: ідей, проектів, продукції, товару.
–Все зрозуміло? Готові до виконання завдань? |
Учні відкривають підручники.
Діти уважно слухають вчителя і запам’ятовують.
Учні дають відповідь на запитання. |
V. |
Правила виконання вправ. Інструктаж з ТБ (3 хв.)
|
Учні ознайомлюються з ТБ. |
VI. |
Перевірка первинного засвоєння знань. Комп’ютерне тестування для оцінювання теоретичних знань (5 хв.)
|
Учні виконують комп’ютерне тестування |
VII. |
Робота на комп’ютері для формування практичних умінь/навичок та їх оцінювання (15 хв.)
|
Діти виконують практичне завдання на комп’ютері.
|
VIII. |
Інструктаж щодо виконання домашнього завдання (2 хв.) Вчитель задає домашнє завдання і пояснює хід виконання .
|
Учні записують домашнє завдання і задають питання щодо виконання домашнього завдання. |
IX. |
Рефлексія. Підсумок уроку (2 хв.)
Загальну оцінку, тобто, суму балів одержаних за виконання завдань, вчитель виставляє у журнал та щоденники. |
Учні відповідають на запитання. |
Урок затверджено:
Методист з інформатики |
(підпис) |
Закарлюка І. С. |
Вчитель з інформатики |
(підпис) |
Жук Ю. С. |