Дата: 25.01.2021
Тема: Куток іграшок
Мета: вивчити букви англійського алфавіту: «Cc», «Dd»; повторити англійський алфавіт; розвивати інтонаційний слух, мовленнєву реакцію, оперативну пам'ять; формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць; розвивати навички діалогічного мовлення; формувати навички письма; формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови; виховувати любов до навчання; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: презентація.
Хід уроку
1.1 Привітання
-Hello, children! My name is Ksenia Eugenivna. I’m your teacher today. Take you seats.
1.2 Введення в іншомовну атмосферу
Boys and girls,
Girls and boys
Like to play
With their toys.
-Please look at the board, now I will read the poem, and you listen (Будь ласка подивіться на дошку, зараз я прочитаю скоромовку, а ви уважно слухайте)
-Read after me line by line (Читати після мене рядок за рядком)
-Read with me (Читаємо за мною)
-Read without me (Читаємо без мене)
-Who wants to read? (Хто хоче читати?)
2.1 Повідомлення теми уроку
Сьогодні ми з вами будемо розмовляти про іграшки. Також ми почнемо вивчати літери англійського алфавіту. Let’s start our lesson.
2.2 Повторення вивченої лексики
2.3 Навчання читання
1) Pre – Reading Activity (Етап підготовки техніки читання)
- Find page 61 in your textbook. Look at the first picture.
-What is shown in the picture?
-What letter do you see? Name it.
-That's right, this is the letter of the alphabet Cc.
- Let's read what is shown in the box.
cat Carol - кішка Керол
-Now look at the second picture.
-What is depicted on it?
-And what letter is depicted? Who will tell me? This is the letter of our alphabet Dd.
-Let's read what is written below the picture.
dog Danny - собака Денні
2) While Reading. (Етап техніки читання)
-Now let's read the words that are highlighted in the green box.
-First, let's look at words that begin with Cc.
-What is depicted? Let's all read together.
cat - кішка
car - автомобіль
cow - корова
-Read after me line by line (Читати після мене рядок за рядком)
-Read with me (Читаємо за мною)
-Read without me (Читаємо без мене)
-Who wants to read? (Хто хоче читати?)
(Аналогічну роботу проводжу з іншими словами).
dog - собака
doll - лялька
duck - качка
3) Post – Reading Activity. (Етап перевірки розуміння тексту)
Засвоєння літери Cc.
1) Показ друкованих літер.
2) Написання на дошці.
3) Прописування в зошитах.
Засвоєння літери Dd.
1) Показ друкованих літер.
2) Написання на дошці.
3) Прописування в зошитах.
2.4 Фізкультхвилинка (відео)
2.5 Практичне використання вивченого матеріалу
(Повторюємо назви вивчених іграшок та вивчені літери)
Показую картки та запитую про малюнок. Учні хором відповідають.
Наприклад:
T: Is this a frog?
Ps: No, it isn’t.
T: Is this a car?
Ps: Yes, it is.