Урок «Бережу життя і здоров’я. Кольори. Настрій. Слова—спонукання», заняття №5 "Світ чекає крилах"

Про матеріал
Конспект уроку «Бережу життя і здоров’я. Кольори. Настрій. Слова—спонукання», заняття №5, "Світ чекає крилах"
Перегляд файлу

Конспект уроку з англійської мови у 1му класі

з теми: «Бережу життя і здоров’я. Кольори. Настрій. Слова—спонукання», заняття №5

Підготувала і провела вчитель англійської мови Супрун І.Ю.

 

Мета уроку: Введення та активізація нового лексичного матеріалу.

                       Вдосконалювати навички та вміння.

Завдання:

  1. Освітні:
  •      Формування іншомовних фонетичних та лексичних навичок.
  •      Збагачення досвіду різних видів мовленнєвої діяльності.

 

2. Розвиваючі:

  •      Розвиток пізнавальних здібностей дитини.
  •      Розвиток вміння працювати з різними джерелами інформації.

 

3. Виховні:

  •      Формування культури спілкування у різних формах і видах діяльності.
  •      Формування позитивного емоційно-ціннісного ставлення дитини до англійської мови.

 

Оснащення: проектор з екраном, роздатковий матеріал, робочий зошит.



 

 

 

 

 

 

 


Хід уроку:

 

  1. Організаційний момент (7 хв).

Привітання (2 хв)

 

Учитель: - The bell has gone. Stand up, please.

Good morning! 

Учні: - Good Morning!

Учитель: Діти, ми продовжуємо вивчати англійську мову. На минулому уроці ми познайомились з фразами «Вітання»: ‘Good morning’, ‘Good afternoon’, ‘Good evening’, ‘Good night’. Давайте переглянемо відео і пригадає, що вони означають! Перегляд відео ‘Good morning, good night!’

 

  1. Мовленнєва зарядка (бесіда за питаннями) та фонетична зарядка (відпрацювання звуків) (4 хв).

 

Учитель: У відео ви чули фразу ‘How are you? I’m fine’. Давайте розберемо, що вона означає.

  • Засвоєння нових ЛО: 3-42-1 happy, OK, sad
  • Робота над артикуляцією звуків [ k ], [əʊ] (пошук відповідних фото артикуляції, відпрацювання вимови, пошук слів з відповідними звуками серед нових ЛО)
  • Вчитель називає емоційний стан – діти показують/позначають у журналі
  • Вчитель називає емоційний стан – діти разом відтворюють емоцію
  • Один із учнів зображає емоційний стан – інші діти називають
  • Додається питання ‘How are you?’ та повна відповідь ‘I am …, thank you’

 

  1. Ознайомлення з назвою, тематикою та задачами уроку (1 хв).

 

Учитель: Сьогодні на уроці ми ще раз дізнаємось як кого звати, вивчимо кольори та познайомимось з правилами дорожнього руху. Давайте починати!

 

  1. Основна частина уроку № 1 (13 хв).

 

  1. Відпрацювання пройденого матеріалу (3 хв).

 

Учитель: Діти, мій помічник «Лаксик» ще не вивчив ваші імена. Давайте йому нагадаємо.

 

  • Вчитель запитує ‘What is your name?’, учні відповідають ‘My name is …’. Діалог відбувається так: вчитель кидає м’ячик-помічник учневі, у кого він у руках, той і відповідає.

 

  1. Відпрацювання лексики

 

Вправа 2 (3 хв).

  • Введення нових ЛО: boy, girl 
  • Робота над артикуляцією звуку [ɜː]
  • На малюнку зображені ситуації – діти повинні намалювати, які емоції відчувають головні герої

Діти озвучують: boy – happy, boy – OK, girl – sad, girl – happy

 

Вправа 3 (5 хв).

  • Введення нових ЛО. Робота з аудіозаписом: 3-42-3

yellow, red, green

teacher, girl, boy

book, car, bag

  • Вчитель показує кольори на картках – діти називають
  • Повторення ЛО boy, girl, введення ЛО teacher, car.
  • Діти називають кольори, які бачать у вправі і зображені предмети/ людей.
  • Діти знаходять відповідність, якого кольору має бути який предмет, і розфарбовують його
  • Діти називають предмет і його колір

Відповіді: book-green, car-red, bag-yellow

 

  1. Фізкультхвилинка (2 хв).

Учитель: Now, it’s time to have fun! Stand up! Repeat after me!

Hands up! Hands down!

Hands on the hip! Sit down!

Stand up! Hands to the sides!

Bend left! Bend right!

One, two, three, hop!

One, two, three stop!

  • Вчитель виконує вправи, учні повторюють. Руханка виконується тричі, кожного разу збільшується темп.

 

  1. Основна частина уроку № 2 (15 хв).

 

  1. Ознайомлення з новими граматичними конструкціями та закріплення їх (8 хв).
  • Повторення кольорів: red, yellow, green
  • Введення нових ЛО: stop, slow, go  через встановлення відповідності сигналу світлофора red – stop, yellow- slow, green – go.

3-43-1a

stop, slow, go

  • Озвучення емоцій, які ми відчуваємо на кожний сигнал світлофору: заборонено їхати – sad, жовтий сигнал світлофору – увага – OK, дозволено їхати – happy (аудіо).

3-43-1b

red-stop-sad

yellow-slow-OK

green-go-happy

  • Діти малюють на смайлах відповідні емоції

 

Учитель: Well done! А тепер давайте переглянемо відео та ще раз повторимо правила дорожнього руху! Listen and repeat!

 

  • Учні прослуховують і переглядають відео ‘Green says go!’

 

  1. Робота у групах. Діалогічне мовлення (5 хв).

 

  • Учням пропонується назвати колір і команду: red – stop, yellow – slow, green – go, red – stop, green – go.
  • Самостійна робота: кожна дитина закриває верхню частину вправи, і в нижній відтворює зображення кольором
  • Робота в парах: діти звіряють в парах зображення, або
  • Робота в групі: одна дитина відкриває зображення і називає правильні, інші діти перевіряють.

 

  1. Підведення підсумків уроку (2 хв).

 

Учитель: I’d  like  to  say  that  you  were  perfect. We have done a lot and learned a lot. The lesson is over. Goodbye!

  • Вчитель ще раз проходить і переглядає роботу учнів в зошитах на уроці. Потім учні встають з-за парт. Прощаються.

 

                

docx
Додано
26 грудня 2022
Переглядів
240
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку