Конспект уроку "Моя родина "

Про матеріал
План-конспект уроку німецької мови для 1 класу (першої іноземної) за підручником Сотникова С.І. Німецька мова; підручник для 1 класу загальн.середн.освіти С.І.Сотникова,Г.В.Гоголєва.
Перегляд файлу

   Урок 34

       Тема: Моя родина

 Мета:

  • закріпити  вміння  називати членів сім’ї, використовувати дієслово-зв’язку sein у однині і множині, навчити розпізнавати букви Ee. Ii. Nn, ;
  • тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;
  • виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;
  • сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
  • розвивати вміння називати членів сім’ї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-зв’язкою sein у однині і множині;
  •  вчити об’єктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.
  •  розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Обладнання : підручник,  , унаочнення по темі, кольорові олівці,  ПК.

 

Хід уроку

           І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Мотивація.

      Привітання.

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sag ich dir!

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sagen wir!

2. Фонетична зарядка.

                  A-A-A                            A-A-A

                Ma-ma-ma                      Am-am-am

 ІІ. Повідомлення теми уроку.

Сьогодні на уроці  ми закріпимо  вміння  називати членів сім’ї, використовувати дієслово-зв’язку sein у однині і множині, навчимося розпізнавати букви  Ee. Ii. Nn.

         ІII. Основна частина уроку.

  1. .Мовна розминка.

 Wir hören und wiederholen „Meine Familie“ (прослуховування вірша у запису, потім прочитується вчителем і відтворюється учнями):

        Mein Vater heißt Hans.                    Meine Oma heißt Ottilie.

       Mein Opa heißt Franz.                     Das ist meine Familie.

       Meine Mutter heißt Renate.             Ich heiße Fritz.

       Meine Schwester heißt Beate.          Und mein Hund  heißt Spitz.  

2. Гра  «Bildkartenspiel» 

Вчитель показує картки – малюнки із зображенням членів сім’ї

Учні відповідають на запитання    „Wer ist das ?“

3.  Робота в групах.

  - Zeige dein Bild. Wer ist das? / Учні показують свої малюнки/фото і     називають членів своєї родини .

 http://static8.depositphotos.com/1070459/891/v/950/depositphotos_8919957-stock-illustration-happy-smiling-family.jpg

 Фізкультхвилинка.

 Вчитель включає музику і діти просто танцюють або виконують певні рухи,  як їм хочеться.

Wir tanzen ! Wir fliegen ! Wir spielen ! Wir sрringen!

 4. Wir lernen Buchstaben.

Wir schreiben. Розглянути зразки написання букв. Написати спочатку у повітрі, потім написати самостійно

 Робота з підручником. S. 52-53. Розглянь  родинне дерево, прослухай і повтори.

      III. Рефлексія

 Rate mal!

 Ведучий загадує цифру, решта  відгадують.

 

Визначення  настрою ( учні відповідно до настрою кольором замальовують букву, яка їм найбільше запам’яталася і сподобалася

ІУ,Підсумки уроку.

        Ihr habt heute aktiv gearbeitet. Ich bin mit eurer Arbeit zufrieden.

        Die Stunde ist zu Ende.

         Кінець уроку.

         Wir machen Schluss.

          Попрощаємося:

          Tschüss!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ihr habt heute aktiv, gut und fleißig gearbeitet. Aber in der Stunde hat (haben) … am besten gearbeitet. Ich bin mit eurer Arbeit zufrieden.

Die Stunde ist zu Ende.

Кінець уроку.

Wir machen Schluss.

Попрощаємося:

Tschüss!

 

  • Mache das Familienalbum von Mia. / Діти наклеюють картки відповідно до підписів, розфарбовують їх.
  • Фізкультхвилинка.
  • Rollspiel.
  • Du bist Mia. Erzähle über deine Familie.

III. Рефлексія.

 

 

 

Основна частина уроку.

  • Мовна розминка.

Wer ist das? Wer ist das?

Ist das Alex? Ist das Max?

Wer ist das? Wer ist das?

Das ist Alex. Das ist Max

 

 

 

docx
Додав(-ла)
Семенюк Вера
Додано
8 лютого 2022
Переглядів
406
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку