Дана розробка уроку створена для використання на уроці англійської мови в 4 класі при вивченні розділу "Let's celebrate" по темі "Тепер ти можеш...» ( урок 10) для узагальнення та систематизації знань під час проведення підсумкового уроку із загальної теми.
Вона складається з розробки уроку з даної теми у вигляді текстового документа. У текстовому документі детально подано хід підсумкового уроку із завданнями, які допоможуть учителю узагальнити та перевірити рівень знань учнів в усній та письмовій формі, а також провести цікавий тест із самоперевіркою та самооцінюванням.
Конспект уроку у 4 класі за підручником О.Карп’юк.
Загальна тема: Давайте святкувати.
Тема уроку: Тепер ти можеш....
Мета: перевірити рівень засвоєння лексики за темою; виявити рівень знань розмовних тем; виявити рівень умінь вживати вивчені ЛО і ЛС за темою в усному мовленні та на письмі; узагальнити уміння та навички учнів з вивчених тем під час виконання вправ;
розвивати комунікативно-пізнавальну діяльність учнів; розвивати пам’ять, логічне мислення, мовну та лексичну здогадку, уміння працювати самостійно;
виховувати культуру спілкування учнів, повагу до своєї країни та до країни, мова якої вивчається.
Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань із використанням презентації.
Обладнання: комп’ютер, мультимедійна дошка, презентація в Power Point, роздаткові картки самооцінювання, текст «The Little Fir-Tree»
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Організаційний момент. Привітання.
Teacher: Good morning, children! Let’s tell your favourite poem:
Good morning!
Good morning, it’s time to rise.
Stand up and wipe your sleepy eyes.
Reach and strech for the sky.
Hold your hands way up high.
Bend your body and touch the ground,
Stand up straight; now turn around,
Point to your eyes, point to your nose,
Jump up and down and touch your toes,
Clap your hands, stamp your feet,
Let’s start the lesson, now find your seat.
2. Повідомлення теми та цілей уроку.
Teacher: Today we have the control lesson on the general topic “Let’s celebrate”,(слайд №1) it is called “ Now you can....” We have to:
(слайд №2)
3. Мовна зарядка.
Teacher: Let’s remember some words and word combinations from out topics. Brainstorms your ideas. Please, translate the words into English.
( слайд №3)
ІІ. Основна частина.
Teacher: Look at the “Mind Map” and try to make up word-combinations with the following words.
( слайд №4)
а) Читання речень та заповнення пропусків.
Teacher: Read the sentences and fill in the gaps with the word from the bank.
( слайд №5)
б) Повторення назв свят.
Teacher: Let’s revise the names of the holidays. Look at the pictures and guess what holiday is this.
(демонстрація слайдів із зображенням свят)
(слайд №6,7,8,9)
в) З’єднання тематичної лексики з ілюстрацією.
Teacher: Make up the names of the holidays and match them with the pictures:
(слайд №10)
г) З’єднання тематичних фраз.
Teacher: Match two halves:
(слайд №11)
д) Пошук зайвих слів.
Teacher: Find the odd word:
(слайд №12)
е) Гра: “ Which Month is Next?”
Teacher: Do you remember the months of the year? Let’s check it. I’ll tell you the name of one of the months, and you ‘ll tell which month is the next.
T: November!
Ch: December!
T: July!
Ch:...........
є) Розгадування загадок.
Teacher: Now, pupils guess the holidays.
( слайд №13)
( Вправу можна виконувати письмово: учні читають завдання на слайдах і пишуть відповіді у робочих зошитах. В такому випадку створюється додатковий слайд з відповідями для самоперевірки)
є) Повторення граматики.
Teacher: Read and fill in the words from the word-bank:
(слайд № 14)
Teacher: Look at the pictures and answer my questions:
( Відповіді на запитання-ілюстраційні зображення - слайд №15)
4.Фізкультхвилина. Пісня “Oh, Christmas Tree”. Виконання рухів під мелодію пісні.
5. Читання. Здобуття практичних навичок. Вдосконалення умінь і навичок самостійного й вибіркового читання незнайомого тексту. Робота в групах.
Teacher: Read the tasks for groups:
№1- Put the lines in the correct order and make up a poem.
№2-Make up a list of food.
I like two eggs, some milk and tea.
What do you like for breakfast, Lee?
What do you like for lunch, Kate?
I like potatoes, soup and meat.
I like a plate of soup, some fish and cake.
What do you like for dinner, Pete?
( слайд №16)
а) Слухання незнайомого тексту та відновлення інформації з опорою на ілюстрації.
Teacher: Listen to the text “The Little Fir- Tree” , look at the pictures and answer the questions.
“The Little Fir- Tree”
In the garden there are some trees: a tall lime-tree, a birch, an apple -tree and a little fir-tree.
“ I am very tall”, says the lime-tree.
“ I am very beautiful”, says the birch.
“ You are tall and beautiful. But you have no apples”, says the apple -tree.
The fir-tree doesn’t say a word.
Summer is over. It is cold. A strong wind is blowing. The leaves are falling down from the trees. All the trees have no leaves. But the fir-tree is green. It is green and nice in all the seasons.
Questions:
( Відповіді на запитання-ілюстраційні зображення - слайд №17)
б) Виконання контрольного тексту.
Teacher: Do the quiz filling in the self-evaluation card. You have got 12 questions that is 12 scores. Look at the pictures on the slides and do the task.
( Наступні 12 слайдів - з 18-го по 27-й – запитання із використанням ілюстраційних зображень у вигляді пазлів, ребусів....)Учні обмежені в часі.
По закінченню роботи учні здійснюють самоперевірку.
Name: |
||||||||||||
Task |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
Answer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(слайд №28-відповіді на завдання)
ІІІ. Завершення уроку.
Teacher: We have done all the tasks of our lesson. Could you summarize what we did during the lesson?
2. Домашнє завдання, інструктаж.
3.Оцінювання.
I’m satisfied with your work and answers at the lesson. So, your today’s marks
are.....The lesson is over. Good luck for you.
Вірш прощання
Bend your head, bend your knees,
Grow as tall as New Year Trees.
On your knees slowly fall,
Curl yourself into a ball.
Raise your head, jump up high,
Wave your hands ans say “ Good –bye!”
1