Мета:
Тип уроку: комбінований.
Обладнання та наочність: комп'ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація.
Програмне забезпечення: браузер, пакет офісних програм, графічний редактор.
Вчитель: Лесковець І.Ю. 6 клас
Тема: Растрові та векторні зображення, їхні властивості. Формати файлів растрових і векторних зображень.
Мета:
Тип уроку: комбінований.
Обладнання та наочність: комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація.
Програмне забезпечення: браузер, пакет офісних програм, графічний редактор.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знань
Фронтальне обговорення понять: комп’ютерна графіка, графічний редактор, алгоритм побудови зображення.
ІІІ. Формулювання теми, мети й завдань уроку; мотивація навчальної діяльності
Слово вчителя. Комп’ютерна графiка поступово перетворюється в новий вид мистецтва. Спецiалiзованi програмнi засоби дозволяють практично будь-якiй людинi створювати, редагувати, перетворювати графiчнi зображення.
Для роботи з графiчною iнформацiєю розроблене вiдповiдне програмне забезпечення: засоби перегляду, графiчнi редактори, фоторедактори та iншi.
Спробуємо розiбратися в цих поняттях бiльш детально.
IV. Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
V. Засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок
Практичне завдання.
Робота за комп’ютером
Вправа 1. Квітка
Пуск Усі програми Стандартні Paint
E:/6-А(Б) клас/Власне прізвище/Урок 2/
Задайте ім’я файлу Квітка
Вправа 3. Тигреня
E:/6-А(Б) клас/Власне прізвище/Урок 2/
Задайте ім’я файлу Тигреня
VI. Фізкультхвилинка
Ширше, діти, треба стати.
Будем дрова ми рубати.
Раз - підняли руки вгору,
Два - змахнули всі додолу.
І рубаємо завзято,
Хай тепло приходить в хату.
VІI. Підбиття підсумків уроку
Фронтальне опитування за технологією «Мікрофон»
VІІІ. Домашнє завдання
ІХ. Оцінювання роботи учнів
1